Turniej na maksy

Środa, 4 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
234Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
4.0
MP
SL
MP/4064.5513
348Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4061.6112
747Zbigniew Przeginiak
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MPMP/4059.2710
1139Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/4058.247
1340Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4057.626
1645Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4056.384
1842Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4055.893
2220Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4054.893
2422Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/4053.602
2537Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4053.502
3041Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MPMP/4052.402
3232Tomasz Stryszawski
Piotr Ludwikowski
9.0
5.0
MPMP/4052.262
3349Tadeusz Garbacik
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MPMP/4051.581
3425Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/4051.541
3623Józef Gładysz
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4051.231
3750Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
5.0
MPMP/4051.151
4235Grzegorz Gawron
Jakub Gawron
12.0
0.0
MPMP/4050.52
4343Grzegorz Latała
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4050.13
4636Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4048.78
4728Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
4.0
MPMP/4048.69
4926Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4048.18
5333Stanisław Mierzwa
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
5.0
MPMP/4046.28
5444Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4046.27
5846Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
2.5
19.0
MPMP/4045.32
6021Piotr Wzorek
Patryk Mrukot
3.0
0.5
MPMP/4045.06
6124Piotr Dziedzic
Marcin Wilczyński
0.5
5.0
MPMP/4044.88
6329Aleksander Wodyński
Antoni Paja
3.0
4.0
MPMP/4044.58
6419Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4044.56
6638Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4044.17
6931Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4043.21
7230Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MPMP/4042.79
7352Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.0
2.0
MPMP/4042.76
7951Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4039.33
8027Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
3.0
1.5
MPMP/4039.12

Statystyka ośrodków...