Turniej na maksy

Środa, 4 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 44: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1028: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 1EW 3 NTN H2-1 5051.25
1028: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 2EW 4 HE C4+1 45071.25
1028: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 3EW 3 SxE DK-1 20012.84
1129: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 4EW 4 HN H4-1 10080.00
1129: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 5EW 1 HW CK+2 14021.25
1129: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 6EW 4 HN CJ+1 4507.72
1122: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 13NS 5 SE HQ= 65026.94
1122: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 14NS 5 DS HA-2 10020.00
1122: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 15NS 4 HE C8+1 45011.25
1143: G. Latała - P. Radzikowski, 12.0, MP 16EW 3 NTW H5+2 66098.75
1143: G. Latała - P. Radzikowski, 12.0, MP 17EW 2 SE H6-1 5050.00
1143: G. Latała - P. Radzikowski, 12.0, MP 18EW 4 HN D8+1 65032.50
1238: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP 7NS 2 HE S9-2 20082.50
1238: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP 8NS 6 NTW DJ= 99045.00
1238: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP 9NS 3 CxE DJ-2 50092.50
1321: P. Wzorek - P. Mrukot, 3.5, MP 22EW 3 NTN CJ+2 4605.00
1321: P. Wzorek - P. Mrukot, 3.5, MP 23EW 3 DS C8+2 15070.00
1321: P. Wzorek - P. Mrukot, 3.5, MP 24EW 2 HN SK-2 10082.50
1526: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 19EW 3 CW S6+2 15017.50
1526: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 20EW 6 SE CQ-2 2006.25
1526: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 21EW 2 SN HK+3 20016.25
1641: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 10NS 3 NTE HJ+1 63023.75
1641: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 11NS 4 HS CK= 42043.75
1641: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 12NS 2 SN C6= 11051.25
1651: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 25NS 1 HE D3-1 10067.50
1651: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 26NS 3 NTS HK= 60087.50
1651: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 27NS 2 DS H3+1 11074.28
 +/-
 WYNIK46.27
 MIEJSCE54