Turniej na maksy

Środa, 4 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
920: J. Posłuszny - M. Sady, 24.0, MP 19EW 3 NTW S7+2 66077.50
920: J. Posłuszny - M. Sady, 24.0, MP 20EW 6 SE D6-1 10013.75
920: J. Posłuszny - M. Sady, 24.0, MP 21EW 4 SN D8+1 6508.75
1128: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 22NS 3 DxW ST-2 50098.75
1128: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 23NS 4 DS CK+1 15030.00
1128: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 24NS 3 NTE S4-1 5040.00
1228: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 25NS 2 NTS C4= 12085.00
1228: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 26NS 3 NTS HK-1 10013.75
1228: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 27NS 4 HN SA-1 5047.30
1336: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 16EW 3 NTW H7+1 63078.75
1336: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 17EW 2 HN D7= 11022.50
1336: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 18EW 3 HxN SA+2 11307.50
1441: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 7NS 2 CW SK= 9022.50
1441: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 8NS 6 SE C8+1 101031.25
1441: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 9NS 3 HxE C7-3 80095.00
1551: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 1NS 4 HN H3-2 10020.00
1551: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 2NS 3 NTW C5-2 10081.25
1551: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 3NS 4 HN S2-5 2500.03
1548: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 4NS 3 NTS D6-1 10020.00
1548: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 5NS 3 SE C5+1 17057.50
1548: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 6NS 2 SS S5+1 14019.25
1538: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP 10EW 3 NTE H8= 60045.00
1538: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP 11EW 5 CxE HK-2 30076.25
1538: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP 12EW 2 SN C8= 11048.75
1527: R. Cieślik - Z. Burda, 4.5, MP 13NS 4 HxN SA-1 20074.34
1527: R. Cieślik - Z. Burda, 4.5, MP 14NS 4 HxW DA-3 50082.50
1527: R. Cieślik - Z. Burda, 4.5, MP 15NS 3 SS HQ-2 20052.50
 +/-
 WYNIK46.28
 MIEJSCE53