Turniej na maksy

Środa, 4 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 46: J. Jeleń - W. Wala, 21.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
540: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP 7NS 3 CW SK-2 20082.50
540: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP 8NS 6 SE H2+1 101031.25
540: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP 9NS 3 NTN C6-2 10011.25
529: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 10EW 3 NTE H8= 60045.00
529: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 11EW 5 HS C2= 45035.00
529: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 12EW 1 NTS H5+1 12031.25
539: M. Lankosz - J. Kalinowski, 16.0, MP 13EW 5 HxN SA-2 50034.63
539: M. Lankosz - J. Kalinowski, 16.0, MP 14EW 4 DS HK-1 5070.00
539: M. Lankosz - J. Kalinowski, 16.0, MP 15EW 3 SS D3-2 20047.50
950: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP 16EW 1 NTW H5+3 18045.00
950: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP 17EW 1 NTW S7= 9071.25
950: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP 18EW 4 HN C8+1 65032.50
945: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 22EW 3 NTS DJ+1 43022.50
945: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 23EW 5 DS CQ= 60022.50
945: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 24EW 4 SE HQ-2 10032.50
1028: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 19EW 2 HW D7+2 17033.75
1028: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 20EW 3 NTE S7+1 63035.00
1028: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 21EW 5 HW SA-1 5037.50
1126: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 25EW 2 HN C8-1 5055.00
1126: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 26EW 3 NTS HQ+1 6302.50
1126: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 27EW 2 HN HT-1 5052.70
1230: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 1EW 6 HxS DA-3 500100.00
1230: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 2EW 3 NTE C4-2 10018.75
1230: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 3EW 3 NTN ST-2 10085.88
1331: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 4EW 4 HN S7-1 10080.00
1331: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 5EW 2 HW CK+2 17042.50
1331: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 6EW 3 SS CA+1 17065.38
 +/-
 WYNIK45.32
 MIEJSCE58