Turniej na maksy

Środa, 4 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 39: M. Lankosz - J. Kalinowski, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
119: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 7NS 2 NTE HK= 1207.50
119: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 8NS 6 SE C4= 98056.25
119: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 9NS 5 DN CK+1 42053.75
134: H. Samborek - W. Mizera, 6.0, MP/SL 22EW 4 SS CA-1 5081.25
134: H. Samborek - W. Mizera, 6.0, MP/SL 23EW 5 DS CK= 60022.50
134: H. Samborek - W. Mizera, 6.0, MP/SL 24EW 3 NTE S4-1 5060.00
248: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 10EW 3 NTE CJ+1 63076.25
248: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 11EW 5 SN DA-1 5096.25
248: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 12EW 3 NTS H2-1 10082.50
321: P. Wzorek - P. Mrukot, 3.5, MP 1EW 4 HN D5-2 10080.00
321: P. Wzorek - P. Mrukot, 3.5, MP 2EW 4 HW C6+1 45071.25
321: P. Wzorek - P. Mrukot, 3.5, MP 3EW 3 SE DK+1 17097.41
335: G. Gawron - J. Gawron, 12.0, MP 16NS 3 DE H2-1 10088.75
335: G. Gawron - J. Gawron, 12.0, MP 17NS 1 NTS DJ= 9056.25
335: G. Gawron - J. Gawron, 12.0, MP 18NS 4 HS SK+1 65067.50
323: J. Gładysz - J. Pasich, 12.0, MP 19NS 3 NTE DT+1 63036.25
323: J. Gładysz - J. Pasich, 12.0, MP 20NS 4 SE CQ+1 65047.50
323: J. Gładysz - J. Pasich, 12.0, MP 21NS 4 CE S5= 13050.00
342: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 25NS 2 HS H5-2 10016.25
342: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 26NS 2 SN H5+2 17062.50
342: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 27NS 3 HN SA-1 5047.30
422: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 4EW 4 HN SA-1 10080.00
422: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 5EW 3 SE C5+1 17042.50
422: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 6EW 1 NTE H3-2 20044.88
546: J. Jeleń - W. Wala, 21.5, MP 13NS 5 HxN SA-2 50065.38
546: J. Jeleń - W. Wala, 21.5, MP 14NS 4 DS HK-1 5030.00
546: J. Jeleń - W. Wala, 21.5, MP 15NS 3 SS D3-2 20052.50
 +/-
 WYNIK58.24
 MIEJSCE11