Turniej na maksy

Środa, 4 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 25: M. Kołton - P. Stopa, 22.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
537: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 22EW 4 SS CA= 42048.75
537: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 23EW 5 DS CK= 60022.50
537: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 24EW 3 NTE HQ-1 5060.00
632: T. Stryszawski - P. Ludwikowski, 14.0, MP 25EW 2 HN C8-1 5055.00
632: T. Stryszawski - P. Ludwikowski, 14.0, MP 26EW 2 SN H5+1 14065.00
632: T. Stryszawski - P. Ludwikowski, 14.0, MP 27EW 2 HN HT= 11025.72
743: G. Latała - P. Radzikowski, 12.0, MP 1NS 2 HS C5-1 5048.75
743: G. Latała - P. Radzikowski, 12.0, MP 2NS 4 HW S6+1 45028.75
743: G. Latała - P. Radzikowski, 12.0, MP 3NS 5 DS SQ-1 5029.50
740: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP 4NS 4 HN C4-2 2002.50
740: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP 5NS 4 SE S7+1 4508.75
740: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP 6NS 4 HN C8= 42083.31
850: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP 19NS 3 NTW D7+1 63036.25
850: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP 20NS 3 NTE CQ+1 63065.00
850: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP 21NS 5 CxE S5-1 10067.50
1045: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 7EW 063.75
1045: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 8EW 3 NTE C4+3 49018.75
1045: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 9EW 3 SN CA= 14065.00
1028: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 16NS 3 NTW H7-1 10088.75
1028: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 17NS 1 NTS DJ= 9056.25
1028: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP 18NS 4 HN SA+1 65067.50
1230: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 13EW 4 SE S6+1 65073.06
1230: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 14EW 5 DxS HA-1 10080.00
1230: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 15EW 3 HE C6+2 20047.50
1336: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 10EW 3 NTE H8= 60045.00
1336: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 11EW 4 HS CK= 42056.25
1336: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 12EW 2 SN C6-1 10082.50
 +/-
 WYNIK51.54
 MIEJSCE34