Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB, LB/263

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 22EW 4 S xE H10-2 5006.72
1158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 23EW 5 HE CA-1 10064.92
1158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 24EW 4 S xW HA-3 5000.17
2164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 19NS 3 NTS D9+2 46058.85
2164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 20NS 3 NTE H5+2 66064.59
2164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 21NS 2 HN DA+2 17061.80
3171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 10NS 2 SS C10-1 10024.75
3171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 11NS 3 NTN DJ+1 43057.28
3171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 12NS 4 CW D7+1 15057.55
4168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 28EW 2 SS H8= 11040.59
4168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 29EW 3 HS S7= 14055.26
4168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 30EW 3 NTW HQ-1 505.80
5166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 1NS 2 NT xS S2-2 3002.67
5166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 2NS 3 SS H5-1 1004.34
5166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 3NS 3 D xN SJ-4 8008.14
6172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 16EW 5 CN H9+1 42059.87
6172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 17EW 3 NTN D6= 40025.00
6172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 18EW 3 HS C8= 14018.36
7170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 25EW 4 HS D6+1 45015.46
7170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 26EW 4 HS SA+1 65046.55
7170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 27EW 3 NTW S7+1 43081.52
8169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 31NS 2 NTN S2+1 15048.34
8169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 32NS 3 NTN C9= 40088.76
8169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 33NS 3 S xN D7-4 8000.05
9161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 4NS 3 HN DK-2 20010.60
9161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 5NS 4 S xW DK-2 30050.83
9161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 6NS 6 SE HJ-1 10069.43
10163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 7EW 3 HW CA-2 20018.81
10163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 8EW 2 HN C6+2 17033.50
10163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 9EW 6 DS SK-1 5090.03
11160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 13EW 4 HS CQ+2 68027.30
11160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 14EW 3 NTS D4-4 20098.52
11160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 15EW 2 NTW D2-1 5059.87
 +/-
 WYNIK41.10
 MIEJSCE580