Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB, LB/263

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 22NS 4 S xE H10-2 50093.28
1162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 23NS 5 HE CA-1 10035.08
1162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 24NS 4 S xW HA-3 50099.83
2172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 4EW 3 DE HA+2 15082.28
2172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 5EW 4 NTS SQ-2 20090.73
2172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 6EW 4 SE HJ+1 65058.14
3170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 13EW 4 HS CQ+2 68027.30
3170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 14EW 5 CS SA-1 5069.74
3170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 15EW 2 HE SQ-1 5059.87
4169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 19NS 3 NTS D9+2 46058.85
4169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 20NS 3 NTE C2+2 66064.59
4169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 21NS 2 SS DK+2 17061.80
5157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 25NS 4 HN H6= 42048.36
5157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 26NS 5 HN C4= 65053.45
5157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 27NS 3 NTE S5= 40041.75
6159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 28EW 3 CW SK-3 15021.62
6159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 29EW 3 HS CA-1 10084.21
6159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 30EW TD 61.42
7167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 1EW 2 HE D6-2 10026.17
7167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 2EW 5 CS H5= 60057.50
7167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 3EW 4 S xE CK= 79089.20
8165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 10EW 2 SS C6+1 14037.46
8165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 11EW 3 NTN DJ= 40076.99
8165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 12EW 4 DS CK= 13025.84
9160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 7NS 3 NTS DA= 60091.58
9160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 8NS 2 HN C7+2 17066.50
9160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 9NS 5 CN HA= 40059.30
10171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 31NS 3 NTN S5+1 63094.98
10171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 32NS 2 DN SA+2 13064.10
10171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 33NS 1 NTE S6= 9026.31
11168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 16EW 5 SN H10+1 48036.84
11168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 17EW 3 NTN D6-1 5068.42
11168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 18EW 4 HS SA-2 20093.44
 +/-
 WYNIK61.42
 MIEJSCE33