Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB, LB/263

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 16EW 3 H xW CK-1 20073.85
1161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 17EW 3 NTN D6= 40025.00
1161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 18EW 4 SW HA-1 5044.75
2159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 25EW 3 NTS D9= 40076.15
2159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 26EW 4 HS C10+1 65046.55
2159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 27EW 3 NTW D7= 40058.25
3165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 22NS 4 SE H9-2 20078.69
3165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 23NS 6 D xN SK-1 20017.05
3165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 24NS 4 SW HK-2 10066.01
4171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 13NS 6 HS CQ= 143093.42
4171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 14NS 4 CS SA-1 5030.26
4171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 15NS 3 CW SA-1 5040.13
5168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 31EW 3 NTS S10+1 6305.02
5168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 32EW 4 DN SA= 13035.90
5168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 33EW 2 SN CJ-2 10078.60
6167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 4NS 3 DE S4+2 15017.72
6167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 5NS 5 C xS DJ-1 2009.27
6167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 6NS 6 SE C2-1 10069.43
7172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
7172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 20EW 3 NTW H10+3 69075.74
7172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 21EW 2 CS S5+1 11080.00
8170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 28EW 4 SS DA-1 10080.86
8170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 29EW 3 HS C7+1 17029.44
8170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 30EW 3 NTW HQ+1 43067.22
9169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 1NS 3 SW DA= 1409.34
9169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 2NS 4 SN S3= 62054.83
9169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 3NS 5 C xN SK-3 50037.38
10162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 7NS 3 HW CA-2 20081.19
10162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 8NS 2 HN C6+2 17066.50
10162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 9NS 6 DS SK-1 509.97
11164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 10EW 3 NTN H4-1 10075.25
11164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 11EW 5 C xW HA-5 11000.00
11164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 12EW 5 CW H4= 40076.51
 +/-
 WYNIK50.04
 MIEJSCE341