Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB, LB/263

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 10NS 4 SS S3= 62089.27
1169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 11NS 4 HN DJ= 42038.58
1169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 12NS 4 CW DA+1 15057.55
2165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 16NS 6 CN C9= 92089.31
2165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 17NS 3 NTN D6= 40075.00
2165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 18NS 4 S xW HA-2 30092.46
3167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 19EW 3 NTN D5+2 46041.15
3167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 20EW 3 NTW S4+3 69075.74
3167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 21EW 2 DN DA-1 10096.39
4164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 25EW 4 HS D9-1 5088.65
4164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 26EW 6 HS SA-1 10098.68
4164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 27EW 3 NTE S5+1 43081.52
5162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 1EW 2 NT xS S2-2 30097.33
5162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 2EW 3 SS H5-1 10095.66
5162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 3EW 3 D xN SJ-4 80091.86
6157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 31NS 3 NTS CJ-1 1009.37
6157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 32NS 3 NTN S7-2 1008.96
6157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 33NS 3 NTE CK-2 10067.29
7171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 22NS 1 SE H9+1 11032.30
7171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 23NS 5 DN SA= 60079.84
7171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 24NS 3 NTW C8-2 10066.01
8168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 7EW 2 CS DA-1 10073.10
8168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 8EW 4 H xN C7-1 10097.52
8168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 9EW 4 SW CA= 62098.50
9159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 13NS TD 70.23
9159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 14NS TD 70.23
9159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 15NS TD 70.23
10172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 28EW 2 HE C8= 11089.77
10172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 29EW 4 S xE DJ-4 11000.00
10172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 30EW 3 NTW HQ= 40041.23
11170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 4EW 3 D xE S4+2 107099.67
11170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 5EW 4 S xE DK-2 30049.17
11170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 6EW 6 HW C9= 143084.88
 +/-
 WYNIK70.23
 MIEJSCE2