Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB, LB/263

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
1159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 20NS 3 NTW S2+2 66064.59
1159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 21NS 2 HN DA+2 17061.80
2160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 22NS 2 SE H10-1 10054.92
2160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 23NS 5 H xW DA-1 20058.85
2160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 24NS 3 NTE S4+1 4300.66
3161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 25NS 4 HS D9+1 45084.54
3161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 26NS 4 HS SA+1 65053.45
3161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 27NS 4 HW D2= 42029.70
4162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 28NS 2 SS H8= 11059.41
4162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 29NS 3 HS S7= 14044.74
4162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 30NS 3 NTW HQ-1 5094.20
5163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 31NS 3 NTS S10+1 63094.98
5163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 32NS 4 DN SA= 13064.10
5163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 33NS 2 SN CJ-2 10021.40
6164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 1NS 2 CS HA+1 11083.50
6164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 2NS 4 SN H3= 62054.83
6164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 3NS 4 SW S7-1 10069.77
7165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 4NS 3 DE H4= 11051.32
7165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 5NS 5 S xW DK-3 50058.11
7165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 6NS 6 HE C9= 143015.12
8166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 7NS 2 CS DA-1 10026.90
8166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 8NS 4 H xN C7-1 1002.48
8166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 9NS 4 SW CA= 6201.50
9167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 10NS 4 SS S3= 62089.27
9167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 11NS 3 NTN D7+1 43057.28
9167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 12NS 4 DS CK= 13074.16
10157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 13NS 4 HS H10+1 65039.64
10157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 14NS 2 CS SK+2 13043.26
10157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 15NS 2 SN HK+1 14078.12
11158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 16NS 5 SN H10+1 48063.16
11158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 17NS 3 NTN D6-1 5031.58
11158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 18NS 4 HS SA-2 2006.56
 +/-
 WYNIK51.30
 MIEJSCE284