Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB, LB/263

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 10EW 4 SS S3= 62010.73
1166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 11EW 4 HN DJ= 42061.42
1166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 12EW 4 CW DA+1 15042.45
2167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 13EW 3 NTN D2+1 63073.19
2167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 14EW 4 S xE HK-2 30043.42
2167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 15EW 3 SN C9= 14021.88
3157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 16EW 3 NTS HK+3 49026.15
3157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 17EW 3 NTN D6-1 5068.42
3157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 18EW 3 HS H4+1 17012.13
4158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 19EW 3 NTS D9+2 46041.15
4158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 20EW 3 NTE C2+2 66035.41
4158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 21EW 2 SS DK+2 17038.20
5159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 22EW 3 SE H9-1 10045.08
5159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 23EW 5 SW DA-1 10064.92
5159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 24EW 3 NTW C5= 40096.20
6160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 25EW 4 HS C8= 42051.64
6160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 26EW 4 S xE DK-1 20094.41
6160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 27EW 3 NTW D2+1 43081.52
7161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 28EW 3 NTN HQ+1 6301.98
7161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 29EW 2 SE DJ-1 10073.03
7161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 30EW 3 NTW HQ+1 43067.22
8162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 31EW 2 NTN S2+1 15051.66
8162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 32EW 3 NTN C9= 40011.24
8162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 33EW 3 S xN D7-4 80099.95
9163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 1EW 3 SW DA= 14090.66
9163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 2EW 4 SN S3= 62045.17
9163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 3EW 5 C xN SK-3 50062.62
10164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 4EW 2 SW HK-3 3007.29
10164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 5EW 3 S xE DK-1 10061.42
10164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 6EW 6 HE C3= 143084.88
11165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 7EW 3 SN D5+1 17032.51
11165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 8EW 4 HN D2= 42010.23
11165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 9EW 4 S xW CA= 79099.33
 +/-
 WYNIK51.74
 MIEJSCE270