Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB, LB/263

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 4EW 1 DE C10+2 11048.68
1160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 5EW 4 SW C8-1 5065.40
1160: H. Dzięgielewska - T. Kiljańczyk, 0.0, WP 6EW 4 SE HJ+1 65058.14
2161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 7EW 3 CS DA-2 20087.13
2161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 8EW 1 NTE S8= 9095.05
2161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 9EW 5 DN HK+1 42020.60
3162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 10EW 2 SS C10-1 10075.25
3162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 11EW 3 NTN DJ+1 43042.72
3162: R. Łukaszewicz - E. Śniadecki, 2.5, LB 12EW 4 CW D7+1 15042.45
4163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 13EW 6 HS CQ= 14306.58
4163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 14EW 4 CS SA-1 5069.74
4163: D. Kowalczyk - H. Bogucki, 7.0, LB 15EW 3 CW SA-1 5059.87
5164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 16EW 3 H xW CA-1 20073.85
5164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 17EW 3 NTN HJ-1 5068.42
5164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 18EW 4 HS SA-1 10061.31
6165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
6165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 20EW 3 NTE H5+3 69075.74
6165: M. Marciniak - Z. Kosiór, 7.0, LB 21EW 2 HN DA+3 20017.38
7166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 22EW 1 SE H9+1 11067.70
7166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 23EW 5 DN SA= 60020.16
7166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 24EW 3 NTW C8-2 10033.99
8167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 25EW 4 HS D5= 42051.64
8167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
8167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 27EW 2 NTW S7+2 18046.04
9157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 28EW 2 SS C9+1 14031.52
9157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 29EW 2 HS DA+1 14055.26
9157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB 30EW 2 SW HQ+1 14014.24
10158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 31EW 3 NTN S5+1 6305.02
10158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 32EW 2 DN SA+2 13035.90
10158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 33EW 1 NTE S6= 9073.69
11159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 1EW TD 60.00
11159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 2EW TD 60.00
11159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 3EW TD 60.00
 +/-
 WYNIK50.64
 MIEJSCE311