Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP, WP/486

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1521: A. Styranka - P. Napierała, 1.5, WP 17EW 3 HS D5+1 170-1.16
1521: A. Styranka - P. Napierała, 1.5, WP 18EW 3 S xW H7+1 6307.44
2513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 15EW 2 NTS D9-1 1004.50
2513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 16EW 4 SE D4-1 100-1.72
3509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 13EW 2 CN S5+3 150-2.84
3509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 14EW 3 DE SA-4 200-6.37
4524: K. Woliński - K. Rzepka, 4.0, WP 25NS 4 HS D2+1 4501.79
4524: K. Woliński - K. Rzepka, 4.0, WP 26NS 3 SS C2-2 200-7.03
5505: M. Masłowski - J. Stefanowski, 7.0, WP 9EW 5 CS D10-4 200-6.25
5505: M. Masłowski - J. Stefanowski, 7.0, WP 10EW 3 NTN D10= 600-5.30
6516: A. Urbańczyk - M. Ropelewski, 0.5, WP 21NS 1 NTN H5= 90-0.23
6516: A. Urbańczyk - M. Ropelewski, 0.5, WP 22NS 2 HW H5= 1100.48
7526: P. Marek - M. Woźniak, 14.0, WP 7NS 5 D xN C5-4 1100-10.71
7526: P. Marek - M. Woźniak, 14.0, WP 8NS 3 NTW S5-5 2508.60
8519: A. Grześko - P. Kasprzak, 2.0, WP 3EW 1 NTN H6-2 1000.68
8519: A. Grześko - P. Kasprzak, 2.0, WP 4EW 4 SN H9+1 650-2.28
9507: P. Wójcicki - W. Prendki, 0.0, WP 19EW 4 S xE HA-3 800-10.15
9507: P. Wójcicki - W. Prendki, 0.0, WP 20EW 3 DN S6+2 1506.19
10510: M. Kozak - M. Stawujak, 3.0, WP 23NS 3 CW H6+1 1302.65
10510: M. Kozak - M. Stawujak, 3.0, WP 24NS 4 HW S10-1 507.37
11511: D. Szymkowiak - P. Michałkiewicz, 2.0, WP 1EW 2 HE SA-1 50-1.31
11511: D. Szymkowiak - P. Michałkiewicz, 2.0, WP 2EW 6 HS S8= 1430-3.19
12506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 5NS 3 NTE SQ= 400-2.27
12506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 6NS 2 HW DA+1 140-1.00
13514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 11NS 2 SW H3+4 2304.97
13514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 12NS 5 CS D8= 60010.17
14518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 27NS 4 HW SQ+1 450-5.87
14518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 28NS 3 CE S6-1 500.87
 +/-
 WYNIK-11.97
 MIEJSCE384