Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 505: M. Masłowski - J. Stefanowski, 7.0, WP, WP/486

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 1NS 3 DS D2-1 50-1.51
1506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 2NS 4 HS S8+2 680-8.93
2523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 3NS 2 NTN SJ-1 500.90
2523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 4NS 4 SN H10+1 6502.28
3514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 5NS 3 NTE SQ= 400-2.27
3514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 6NS 2 HW DA+2 170-1.78
4518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 7NS 5 D xN C5-5 1400-13.42
4518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 8NS 5 C xW DA= 550-7.23
5522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP 9NS 5 CS D10-4 2006.25
5522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP 10NS 3 NTN D10= 6005.30
6517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP 11NS 5 DE HK+1 4200.68
6517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP 12NS 5 CS D8= 60010.17
7513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 13NS 2 HN C6-1 100-3.36
7513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 14NS 3 DS SJ-2 100-0.68
8512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 15NS 2 HN C8+1 1400.24
8512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 16NS 3 SE H6= 140-3.80
9509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 17NS 3 HS D5+1 1701.16
9509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 18NS 2 HE SK+2 1701.66
10508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 19NS 5 CS H3+1 4203.08
10508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 20NS 3 NTN S6+1 6303.51
11520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 21NS 1 NTN H5+1 1200.76
11520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 22NS 4 CN HA-1 501.80
12525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 23NS 4 SE C4= 620-7.38
12525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 24NS 4 HW DJ+1 450-3.44
13515: M. Węglewska - Z. Kandulska, 4.5, LB/WP 25NS 4 HS CQ+1 4501.79
13515: M. Węglewska - Z. Kandulska, 4.5, LB/WP 26NS 3 CW SA-3 3004.21
14525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 27EW 2 HW S8+2 170-0.18
14525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 28EW 4 HW DA= 4208.98
 +/-
 WYNIK-1.21
 MIEJSCE301