Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 516: A. Urbańczyk - M. Ropelewski, 0.5, WP, WP/486

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1515: M. Węglewska - Z. Kandulska, 4.5, LB/WP 11EW 4 SW H3+2 4801.10
1515: M. Węglewska - Z. Kandulska, 4.5, LB/WP 12EW 4 DE CA-1 500.13
2506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 13EW 2 CN D5+2 130-2.39
2506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 14EW 3 SW CJ-1 50-2.98
3523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 15EW 3 NTS D10-1 1004.50
3523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 16EW 4 SE D4-3 300-6.23
4514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 17EW 3 SE DA-1 502.10
4514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 18EW 4 HE SA= 4203.64
5518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 19EW 3 CN SQ+3 1702.95
5518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 20EW 3 CS H8+2 1506.19
6522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP 21EW 1 NTN H5= 900.23
6522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP 22EW 2 HW H5= 110-0.48
7517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP 23EW 4 SE D5= 6207.38
7517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP 24EW 6 H xW S10= 121013.56
8513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 25EW 4 HS D2= 420-0.85
8513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 26EW 2 SN C6+1 140-0.56
9512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 1EW 1 NTW D7= 902.48
9512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 2EW 6 HS H5= 1430-3.19
10509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 3EW 2 HE H7-1 100-4.10
10509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 4EW 4 SN D3+1 650-2.28
11508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 5EW 5 CE D8-2 100-8.38
11508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 6EW 2 HW S9= 1100.03
12520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 7EW 5 HE DQ= 6502.90
12520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 8EW 5 CW S5= 4004.35
13525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 9EW 5 DE CA-2 200-10.77
13525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 10EW 3 NTN D4+1 630-5.97
14514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 27NS 3 SS HK-2 1001.91
14514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 28NS 3 DN HK-1 100-2.41
 +/-
 WYNIK2.89
 MIEJSCE276