Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 521: A. Styranka - P. Napierała, 1.5, WP, WP/486

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP 17NS 3 HS D5+1 1701.16
1522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP 18NS 3 S xW H7+1 630-7.44
2517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP 19NS 3 NTN SQ= 4002.49
2517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP 20NS 3 NTN S7+1 6303.51
3513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 21NS 1 NTN H5= 90-0.23
3513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 22NS 4 CS H3-1 501.80
4512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 23NS 3 SE HA+1 1701.69
4512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 24NS 4 HW C4+1 450-3.44
5509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 25NS 4 HS SQ+1 4501.79
5509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 26NS 2 SN C2= 110-0.40
6508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 1NS 1 NTS C4= 902.36
6508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 2NS 6 HS CQ= 14303.19
7520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 3NS 2 HW H7+1 140-1.72
7520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 4NS 4 SN H10+1 6502.28
8525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 5NS 3 NTW S9= 400-2.27
8525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 6NS 2 HW S9= 110-0.03
9515: M. Węglewska - Z. Kandulska, 4.5, LB/WP 7NS 4 HE DQ= 620-2.06
9515: M. Węglewska - Z. Kandulska, 4.5, LB/WP 8NS 4 CW S6= 1301.45
10506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
10506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 10NS 2 NTN D4= 120-4.09
11523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 11NS 4 SW H3+2 480-1.10
11523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 12NS 3 DE CA= 110-3.54
12514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 13NS 3 SE H5-3 3006.24
12514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 14NS 4 DS H2-2 100-0.68
13518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 15NS 3 NTS D9= 6008.07
13518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 16NS 4 SE H6-1 1001.72
14509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 27EW 2 HW S2+1 140-0.95
14509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 28EW 3 DN HK= 110-2.43
 +/-
 WYNIK4.52
 MIEJSCE262