Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 507: P. Wójcicki - W. Prendki, 0.0, WP, WP/486

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 3NS 1 NTN H6-2 100-0.68
1508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 4NS 1 HS H3+3 170-7.80
2520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 5NS 3 NTW H6= 400-2.27
2520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 6NS 2 HW CJ+1 140-1.00
3525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 7NS 4 HE DQ= 620-2.06
3525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 8NS 3 NTW S5-3 1507.00
4515: M. Węglewska - Z. Kandulska, 4.5, LB/WP 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
4515: M. Węglewska - Z. Kandulska, 4.5, LB/WP 10NS 3 NTN D4+1 6305.97
5506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 11NS 4 SW HJ+2 480-1.10
5506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 12NS 1 DE CA+2 110-3.54
6523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 13NS 2 CN D5+2 1302.39
6523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 14NS 4 SW H10-2 1004.26
7514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 15NS 3 NTS H5-1 100-4.50
7514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 16NS 2 SE S5+2 170-4.72
8518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 17NS 3 HS CA+1 1701.16
8518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 18NS 4 HE SA-1 506.16
9522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP 19NS 4 S xE HA-3 80010.15
9522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP 20NS 3 DN S6+2 150-6.19
10517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP 21NS 2 HW SA-2 100-0.18
10517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP 22NS PASS = 02.99
11513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 23NS 3 CW C2= 1103.36
11513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 24NS 3 NTE DA= 400-1.84
12512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 25NS 4 HS HA= 4200.85
12512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 26NS 2 SN C2+2 1701.29
13509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 1NS 1 NTN H3+1 1203.13
13509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 2NS 4 HS S6+3 710-8.22
14512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 27NS 4 HW D7= 420-5.21
14512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 28NS 3 SN HK-4 400-8.69
 +/-
 WYNIK-12.11
 MIEJSCE385