Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 519: A. Grześko - P. Kasprzak, 2.0, WP, WP/486

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 15NS 3 NTS D10-2 200-6.63
1520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 16NS 2 SE H6+1 140-3.80
2525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 17NS 3 HS S7-1 50-4.46
2525: K. Galubiński - J. Ludwig, 6.0, WP 18NS 4 SW H7= 420-3.64
3515: M. Węglewska - Z. Kandulska, 4.5, LB/WP 19NS 3 NTN S3= 4002.49
3515: M. Węglewska - Z. Kandulska, 4.5, LB/WP 20NS 3 NTN S6+1 6303.51
4506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 21NS 1 NTN H5= 90-0.23
4506: A. Kwacz - H. Kempka, 4.0, WP/LB 22NS 3 SS H4-1 501.80
5523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 23NS 3 CW H2= 1103.36
5523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 24NS 5 HW S10-1 507.37
6514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 25NS 4 HS D8= 4200.85
6514: K. Siemianowski - L. Patuła, 4.0, WP 26NS 3 CW SK-3 3004.21
7518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 1NS 1 NTS H7-1 50-1.51
7518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 2NS 5 HS D10+1 680-8.93
8522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP 3NS 1 NTN H6-2 100-0.68
8522: M. Borowiak-Koppe - A. Królikiewicz, 2.5, WP 4NS 4 SN H9+1 6502.28
9517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP 5NS 3 NTW D5= 400-2.27
9517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP 6NS PASS = 03.03
10513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 7NS 3 CW D9= 1107.56
10513: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 8NS 3 SN HK= 1406.83
11512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 9NS 5 C xS SA-2 3004.55
11512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 10NS 2 NTN D4+2 180-2.78
12509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 11NS 5 DE HA+1 4200.68
12509: P. Łagoda - J. Zdanowski, 3.5, WP 12NS 3 DE CA+1 130-4.36
13508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 13NS 1 HN C8-1 100-3.36
13508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 14NS 2 CS DJ+1 1104.38
14520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 27NS 2 HW S2+1 1400.95
14520: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 8.0, WP 28NS 4 HW DA-3 1503.50
 +/-
 WYNIK14.70
 MIEJSCE199