Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 517: R. Krenz - T. Dutkiewicz, 3.0, WP, WP/486

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 13NS 2 CS C7+1 1101.60
1518: J. Zabacki - A. Talarczyk, 4.5, WP 14NS 4 SW CJ-1 502.98
2521: A. Styranka - P. Napierała, 1.5, WP 19EW 3 NTN SQ= 400-2.49
2521: A. Styranka - P. Napierała, 1.5, WP 20EW 3 NTN S7+1 630-3.51
3512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 17EW 3 HS S4= 140-0.24
3512: W. Lachowski - R. Lachowska, 4.0, WP 18EW 4 HW S10-2 100-7.21
4508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 15EW 3 NTS D7= 600-8.07
4508: M. Kwacz - H. Bukowiec, 2.5, WP 16EW 2 SE CA-1 100-1.72
5524: K. Woliński - K. Rzepka, 4.0, WP 1NS 1 NTN H3+1 1203.13
5524: K. Woliński - K. Rzepka, 4.0, WP 2NS 5 HS CQ= 650-9.20
6505: M. Masłowski - J. Stefanowski, 7.0, WP 11EW 5 DE HK+1 420-0.68
6505: M. Masłowski - J. Stefanowski, 7.0, WP 12EW 5 CS D8= 600-10.17
7516: A. Urbańczyk - M. Ropelewski, 0.5, WP 23NS 4 SE D5= 620-7.38
7516: A. Urbańczyk - M. Ropelewski, 0.5, WP 24NS 6 H xW S10= 1210-13.56
8526: P. Marek - M. Woźniak, 14.0, WP 9NS 3 NTE C8-4 40012.48
8526: P. Marek - M. Woźniak, 14.0, WP 10NS 3 NTN S4-1 100-7.71
9519: A. Grześko - P. Kasprzak, 2.0, WP 5EW 3 NTW D5= 4002.27
9519: A. Grześko - P. Kasprzak, 2.0, WP 6EW PASS = 0-3.03
10507: P. Wójcicki - W. Prendki, 0.0, WP 21EW 2 HW SA-2 1000.18
10507: P. Wójcicki - W. Prendki, 0.0, WP 22EW PASS = 0-2.99
11510: M. Kozak - M. Stawujak, 3.0, WP 25NS 4 HS SQ= 4200.85
11510: M. Kozak - M. Stawujak, 3.0, WP 26NS 3 CW SA-3 3004.21
12511: D. Szymkowiak - P. Michałkiewicz, 2.0, WP 3EW 3 H xE S9= 73011.60
12511: D. Szymkowiak - P. Michałkiewicz, 2.0, WP 4EW 4 HS SA+1 650-2.28
13523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 7NS 4 HE DQ+1 650-2.90
13523: A. Witalewska - M. Witalewski, 1.0, WP 8NS 5 CW DA-1 505.07
14510: M. Kozak - M. Stawujak, 3.0, WP 27EW 4 H xW SQ-1 100-6.41
14510: M. Kozak - M. Stawujak, 3.0, WP 28EW 4 D xN HK-1 2004.66
 +/-
 WYNIK-40.54
 MIEJSCE519