Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 marca 2020

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: J. Mazur - L. Gabriel, 9.0, MP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
111: J. Stępień - Z. Świderek, 8.0, MP 1NS 3 DE C8= 110-2.38
111: J. Stępień - Z. Świderek, 8.0, MP 2NS 4 CW D10+2 1704.41
212: M. Rodzaj - R. Skotarski, 21.0, MP 3NS 3 NTN C10-1 50-5.24
212: M. Rodzaj - R. Skotarski, 21.0, MP 4NS 3 NTS H6-4 400-6.48
313: S. Reising - D. Sosin, 9.0, MP 5NS 4 HE S6-2 1002.93
313: S. Reising - D. Sosin, 9.0, MP 6NS 4 SS H3-1 50-6.03
414: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 7NS 3 SW CK+1 1701.59
414: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 8NS 1 NTW H9= 90-0.28
515: W. Sypień - M. Prokuszki, 8.0, MP 9NS 3 SW C7+2 200-2.03
515: W. Sypień - M. Prokuszki, 8.0, MP 10NS 3 SN HK-2 200-3.90
616: M. Porębska - A. Krysa, 11.0, MP/PK 11NS 3 SE CA-1 504.31
616: M. Porębska - A. Krysa, 11.0, MP/PK 12NS 2 HS HK-3 300-6.55
818: T. Murczek - K. Jakubas, 14.0, MP 13NS 6 NTW H3-1 1007.93
818: T. Murczek - K. Jakubas, 14.0, MP 14NS 5 DN CA= 4002.86
919: A. Gałęza - A. Łysakowski, 8.0, MP 17NS 2 CW SJ+1 1100.41
919: A. Gałęza - A. Łysakowski, 8.0, MP 18NS 2 SN HK-1 100-3.72
1020: A. Hycnar - A. Gdowski, 13.0, PK/MP 19NS 4 CS C2= 1301.45
1020: A. Hycnar - A. Gdowski, 13.0, PK/MP 20NS 3 HE C3-1 1001.79
1121: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 21NS 3 NTW DK-2 1004.90
1121: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 22NS 5 HW DA+1 680-4.31
1222: S. Drwal - W. Kotelon, 5.0, MP 23NS 3 CS DA+2 1503.50
1222: S. Drwal - W. Kotelon, 5.0, MP 24NS 2 SW H4+3 2005.23
1323: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 25NS 2 SN C7= 1101.50
1323: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 26NS 6 NT xS S8-2 500-13.53
1424: Z. Sacha - W. Guła, 6.0, MP 27NS 4 DS HK-2 100-1.48
1424: Z. Sacha - W. Guła, 6.0, MP 28NS 2 D xN C2-4 1100-14.35
1525: J. Jurkiewicz - W. Krysa, 13.0, PK/MP 29NS 4 SE SJ+2 680-2.67
1525: J. Jurkiewicz - W. Krysa, 13.0, PK/MP 30NS 4 HE SJ+1 450-3.50
 +/-2.40
 WYNIK-31.24
 MIEJSCE58