Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 marca 2020

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: J. Stępień - Z. Świderek, 8.0, MP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
126: J. Mazur - L. Gabriel, 9.0, MP 1EW 3 DE C8= 1102.38
126: J. Mazur - L. Gabriel, 9.0, MP 2EW 4 CW D10+2 170-4.41
213: S. Reising - D. Sosin, 9.0, MP 15NS 3 NTW H9-3 150-3.97
213: S. Reising - D. Sosin, 9.0, MP 16NS 6 NTW C9= 1440-11.93
416: M. Porębska - A. Krysa, 11.0, MP/PK 21NS 2 NTW DK= 120-0.97
416: M. Porębska - A. Krysa, 11.0, MP/PK 22NS 4 HW CA+1 650-3.62
523: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 17EW 3 SS DQ-1 50-1.97
523: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 18EW 2 HW C5-2 100-1.10
619: A. Gałęza - A. Łysakowski, 8.0, MP 13NS 6 SE H7-1 1007.93
619: A. Gałęza - A. Łysakowski, 8.0, MP 14NS 5 DS D5= 4002.86
722: S. Drwal - W. Kotelon, 5.0, MP 19NS 4 CS D5-1 50-2.69
722: S. Drwal - W. Kotelon, 5.0, MP 20NS 3 HE C4-1 1001.79
814: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 23NS 3 DW CA+1 130-2.97
814: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 24NS 4 D xN S6-3 500-2.33
925: J. Jurkiewicz - W. Krysa, 13.0, PK/MP 3NS 3 NTN C10= 4004.83
925: J. Jurkiewicz - W. Krysa, 13.0, PK/MP 4NS 1 NTS H5= 904.52
1012: M. Rodzaj - R. Skotarski, 21.0, MP 5EW 3 DW S5-1 50-1.31
1012: M. Rodzaj - R. Skotarski, 21.0, MP 6EW 3 NTN HQ+2 460-5.93
1115: W. Sypień - M. Prokuszki, 8.0, MP 27EW 4 HE CQ-2 100-3.79
1115: W. Sypień - M. Prokuszki, 8.0, MP 28EW 4 HW D7-1 50-3.65
1220: A. Hycnar - A. Gdowski, 13.0, PK/MP 25EW 1 NTS D4= 90-1.00
1220: A. Hycnar - A. Gdowski, 13.0, PK/MP 26EW 4 NT xN C10+1 1010-11.03
1318: T. Murczek - K. Jakubas, 14.0, MP 29EW 3 NTE C9+1 6301.17
1318: T. Murczek - K. Jakubas, 14.0, MP 30EW 2 HE S10+3 200-3.83
1421: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 11EW 4 HE CA-1 50-4.31
1421: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 12EW 3 NTW H8-2 100-2.48
1524: Z. Sacha - W. Guła, 6.0, MP 9EW 3 HS D2-2 100-0.93
1524: Z. Sacha - W. Guła, 6.0, MP 10EW 2 SS CK+2 170-5.31
 +/-2.40
 WYNIK-51.66
 MIEJSCE65