Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 marca 2020

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 25: J. Jurkiewicz - W. Krysa, 13.0, PK/MP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
112: M. Rodzaj - R. Skotarski, 21.0, MP 11NS 2 SE CK+2 170-1.10
112: M. Rodzaj - R. Skotarski, 21.0, MP 12NS 1 HW S7+1 110-2.24
216: M. Porębska - A. Krysa, 11.0, MP/PK 5NS 3 DW HA-1 501.31
216: M. Porębska - A. Krysa, 11.0, MP/PK 6NS 4 SS H3+1 4505.72
315: W. Sypień - M. Prokuszki, 8.0, MP 19NS 2 HS D2= 1100.69
315: W. Sypień - M. Prokuszki, 8.0, MP 20NS 2 HE S2= 110-3.31
422: S. Drwal - W. Kotelon, 5.0, MP 13EW 4 SE H7+1 6505.38
422: S. Drwal - W. Kotelon, 5.0, MP 14EW 3 DS CJ+2 1503.17
518: T. Murczek - K. Jakubas, 14.0, MP 15NS 3 HS DA= 140-3.97
518: T. Murczek - K. Jakubas, 14.0, MP 16NS 3 NTE H2+3 6900.45
621: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 17NS 3 CE SJ= 1100.41
621: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 18NS 2 HW C2-1 50-0.48
713: S. Reising - D. Sosin, 9.0, MP 21NS 3 NTW DJ-2 1004.90
713: S. Reising - D. Sosin, 9.0, MP 22NS 4 HW DA+1 650-3.62
824: Z. Sacha - W. Guła, 6.0, MP 1NS 1 NTW HJ+2 150-3.38
824: Z. Sacha - W. Guła, 6.0, MP 2NS 5 CW SJ+1 420-1.62
911: J. Stępień - Z. Świderek, 8.0, MP 3EW 3 NTN C10= 400-4.83
911: J. Stępień - Z. Świderek, 8.0, MP 4EW 1 NTS H5= 90-4.52
1014: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 25EW 2 HE DK-2 200-3.80
1014: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 26EW 4 DS H5+1 1505.17
1119: A. Gałęza - A. Łysakowski, 8.0, MP 23EW 5 DW S9-2 200-4.70
1119: A. Gałęza - A. Łysakowski, 8.0, MP 24EW 5 SW DA= 4500.60
1320: A. Hycnar - A. Gdowski, 13.0, PK/MP 9EW 2 HS D8-1 50-2.38
1320: A. Hycnar - A. Gdowski, 13.0, PK/MP 10EW 4 SN HK-1 1001.34
1423: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 7EW 4 SW CK-1 100-6.52
1423: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 8EW 2 CW H9-1 50-3.41
1526: J. Mazur - L. Gabriel, 9.0, MP 29EW 4 SE SJ+2 6802.67
1526: J. Mazur - L. Gabriel, 9.0, MP 30EW 4 HE SJ+1 4503.50
 +/-2.40
 WYNIK-12.17
 MIEJSCE44