Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 marca 2020

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 22: S. Drwal - W. Kotelon, 5.0, MP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
119: A. Gałęza - A. Łysakowski, 8.0, MP 9EW 3 HS S7-2 100-0.93
119: A. Gałęza - A. Łysakowski, 8.0, MP 10EW 4 SN D9-2 2003.90
215: W. Sypień - M. Prokuszki, 8.0, MP 7NS 2 SW CA+2 1701.59
215: W. Sypień - M. Prokuszki, 8.0, MP 8NS 1 NTN S2-1 500.83
318: T. Murczek - K. Jakubas, 14.0, MP 11NS 3 SE CK= 140-0.38
318: T. Murczek - K. Jakubas, 14.0, MP 12NS 4 SW DK-2 1002.48
425: J. Jurkiewicz - W. Krysa, 13.0, PK/MP 13NS 4 SE H7+1 650-5.38
425: J. Jurkiewicz - W. Krysa, 13.0, PK/MP 14NS 3 DS CJ+2 150-3.17
521: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 25NS 2 HE S7-2 2003.80
521: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 26NS 2 NTN S6+2 180-4.27
623: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 27EW 3 HW SJ-1 50-2.38
623: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 28EW 3 HW C2-1 50-3.65
711: J. Stępień - Z. Świderek, 8.0, MP 19EW 4 CS D5-1 502.69
711: J. Stępień - Z. Świderek, 8.0, MP 20EW 3 HE C4-1 100-1.79
816: M. Porębska - A. Krysa, 11.0, MP/PK 17EW 3 DE S5-2 100-5.41
816: M. Porębska - A. Krysa, 11.0, MP/PK 18EW 3 DE HQ-1 500.48
914: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 21EW 3 NTW DK-1 50-3.34
914: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 22EW 7 H xW DA-2 500-12.72
1120: A. Hycnar - A. Gdowski, 13.0, PK/MP 1EW 3 DE C2-1 50-1.62
1120: A. Hycnar - A. Gdowski, 13.0, PK/MP 2EW 4 SN HQ-1 100-6.10
1226: J. Mazur - L. Gabriel, 9.0, MP 23EW 3 CS DA+2 150-3.50
1226: J. Mazur - L. Gabriel, 9.0, MP 24EW 2 SW H4+3 200-5.23
1324: Z. Sacha - W. Guła, 6.0, MP 5NS 4 HE S10= 420-9.10
1324: Z. Sacha - W. Guła, 6.0, MP 6NS 2 SS H3+3 200-0.14
1413: S. Reising - D. Sosin, 9.0, MP 29NS 6 SW C8-1 10010.83
1413: S. Reising - D. Sosin, 9.0, MP 30NS 4 HE SJ= 420-2.83
1512: M. Rodzaj - R. Skotarski, 21.0, MP 15NS 3 HS DA-1 100-8.28
1512: M. Rodzaj - R. Skotarski, 21.0, MP 16NS 3 NTE D3+3 6900.45
 +/-2.40
 WYNIK-50.79
 MIEJSCE64