Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 marca 2020

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: S. Reising - D. Sosin, 9.0, MP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
123: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 13EW 6 SE H7-1 100-7.93
123: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 14EW 5 DN CK= 400-2.86
211: J. Stępień - Z. Świderek, 8.0, MP 15EW 3 NTW H9-3 1503.97
211: J. Stępień - Z. Świderek, 8.0, MP 16EW 6 NTW C9= 144011.93
326: J. Mazur - L. Gabriel, 9.0, MP 5EW 4 HE S6-2 100-2.93
326: J. Mazur - L. Gabriel, 9.0, MP 6EW 4 SS H3-1 506.03
415: W. Sypień - M. Prokuszki, 8.0, MP 17NS 3 SS CJ-1 501.97
415: W. Sypień - M. Prokuszki, 8.0, MP 18NS 2 H xW SA-1 1001.10
519: A. Gałęza - A. Łysakowski, 8.0, MP 11NS 4 CS C9-1 501.97
519: A. Gałęza - A. Łysakowski, 8.0, MP 12NS 1 HW S2+1 110-2.24
618: T. Murczek - K. Jakubas, 14.0, MP 25NS 1 NTS CQ= 901.00
618: T. Murczek - K. Jakubas, 14.0, MP 26NS 4 DS S9+1 150-5.17
725: J. Jurkiewicz - W. Krysa, 13.0, PK/MP 21EW 3 NTW DJ-2 100-4.90
725: J. Jurkiewicz - W. Krysa, 13.0, PK/MP 22EW 4 HW DA+1 6503.62
821: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 19NS 3 NTS SK-1 50-2.69
821: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 20NS 4 HE C3-2 2004.48
924: Z. Sacha - W. Guła, 6.0, MP 23NS 4 DW CA= 130-2.97
924: Z. Sacha - W. Guła, 6.0, MP 24NS 4 SW H3+1 450-0.60
1016: M. Porębska - A. Krysa, 11.0, MP/PK 27NS 4 S xN HK-2 300-6.07
1016: M. Porębska - A. Krysa, 11.0, MP/PK 28NS 3 HW C2= 140-1.05
1112: M. Rodzaj - R. Skotarski, 21.0, MP 7NS 4 SW CA= 620-6.72
1112: M. Rodzaj - R. Skotarski, 21.0, MP 8NS 2 SE HK= 110-1.03
1214: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 9EW 4 SW H3+1 65010.97
1214: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 10EW 5 D xW SK-1 200-5.79
1422: S. Drwal - W. Kotelon, 5.0, MP 29EW 6 SW C8-1 100-10.83
1422: S. Drwal - W. Kotelon, 5.0, MP 30EW 4 HE SJ= 4202.83
1520: A. Hycnar - A. Gdowski, 13.0, PK/MP 3EW 3 NTN DJ-1 505.24
1520: A. Hycnar - A. Gdowski, 13.0, PK/MP 4EW 2 HW C2-1 100-4.79
 +/-2.40
 WYNIK-11.07
 MIEJSCE42