Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 marca 2020

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
164Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3084.8057.5311
212Maciej Rodzaj
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MPMP/3172.4052.9711
366Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
3.0
5.0
ZPZP/3084.8045.6110
414Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/3172.4042.059
553Paweł Fiebig
Michał Pabich
3.0
3.0
WPWP/24739.719
651Tomasz Powęzka
Elżbieta Kamińska
2.0
1.5
WPWP/24738.818
754Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24737.547
823Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/3172.4037.547
930Michał Kaleta
Dominika Ocylok
5.0
3.0
SL
DS
SL/8735.856
1044Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
7.0
5.0
WPWP/24730.495
1160Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
2.0
2.0
WPWP/24729.665
1240Jędrzej Górski
Zdzisław Wawrzyniak
1.5
4.0
WPWP/24728.024
1324Ziemowit Sacha
Waldemar Guła
1.0
5.0
MPMP/3172.4027.973
1432Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLSL/8727.723
159Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/723.6026.773
1650Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
4.0
5.0
WPWP/24726.442
1736Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Geisler
7.0
4.0
SLSL/8725.402
1819Andrzej Gałęza
Artur Łysakowski
5.0
3.0
MPMP/3172.4023.632
198Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
2.0
DSDS/723.6023.272
2015Wacław Sypień
Maciej Prokuszki
5.0
3.0
MPMP/3172.4020.992
2143Włodzimierz Robak
Marek Górny
3.0
5.0
WPWP/24719.722
227Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/723.6019.472
234Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
1.0
DSDS/723.6019.302
2416Marta Porębska
Adam Krysa
0.0
11.0
MP
PK
MP/3172.4016.012
2565Jerzy Sadowski
Jerzy Schulz
12.0
9.0
ZPZP/3084.8013.741
2642Mieczysław Szczechowiak
Janusz Zwierzyński
5.0
11.0
WPWP/24711.441
275Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
7.0
3.0
DSDS/723.6010.641
2845Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
2.5
2.0
WPWP/2478.581
292Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.5
DSDS/723.607.961
3034Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
5.0
11.0
SLSL/877.601
3149Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
7.0
9.0
WPWP/2475.111
3220Andrzej Hycnar
Adam Gdowski
13.0
0.0
PK
MP
MP/3172.400.061
3355Tadeusz Dziadykiewicz
Sławomir Tomaszewski
2.0
2.5
WPWP/247-0.901
3433Edward Warecki
Roman Kościelny
3.0
3.0
SLSL/87-3.23
3535Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
13.0
7.0
SLSL/87-5.74
3641Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
2.0
1.5
WPWP/247-6.69
3748John Catlow
Ryszard Nowicki
3.0
5.0
WPWP/247-6.86
3858Piotr Łagoda
Andrzej Grześko
0.0
1.5
NZ
WP
WP/247-7.45
393Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.5
DSDS/723.60-9.19
4031Cezary Góra
Zbigniew Mącior
7.0
18.0
SLSL/87-9.63
4168Krzysztof Orzechowski
Kazimierz Wiliński
5.0
7.0
ZPZP/3084.80-9.74
4213Sławomir Reising
Dariusz Sosin
4.0
5.0
MPMP/3172.40-11.07
4321Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/3172.40-11.62
4425Jarosław Jurkiewicz
Witold Krysa
13.0
0.0
PK
MP
MP/3172.40-12.17
4546Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/247-14.10
4618Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
3.0
MPMP/3172.40-16.64
4759Hanna Sobczuk
Krystian Ostrowski
1.0
2.5
WPWP/247-17.43
4862Witold Mateńko
Maciej Silski
4.0
0.0
ZP
ZP/3084.80-20.83
4927Ryszard Janiszewski
Danuta Łazikiewicz
2.5
0.5
SLSL/87-22.94
501Roland Lippik
Paulina Mrozińska
5.0
0.0
DSDS/723.60-23.38
5163Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/3082.80-23.40
5239Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/247-24.46
5329Tadeusz Parylak
Lesław Budzyn
5.0
5.0
SLSL/87-24.51
5457Janina Bellman
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/247-25.56
5556Andrzej Plewiński
Paweł Siwak
1.5
2.5
WPWP/247-28.87
5638Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.5
NZ
WP
WP/247-29.95
5728Jacek Cieniawa
Marzena Ropska
0.0
5.0

SL
SL/87-30.51
5826Jeremiasz Mazur
Leszek Gabriel
2.0
7.0
MPMP/3172.40-31.24
5961Mirosław Sankiewicz
Grzegorz Seweryn
5.0
3.0
ZPZP/3084.80-31.31
6047Anita Dobek
Hanna Derdowska-Zimpel
0.0
1.5
NZ
WP
WP/247-34.02
6137Maciej Masłowski
Wiesław Rakowski
2.5
1.0
WPWP/247-35.41
626Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/723.60-42.44
6352Piotr Słomski
Robert Kempka
0.0
0.5
WPWP/247-43.83
6422Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
2.5
2.5
MPMP/3172.40-50.79
6511Jerzy Stępień
Zbigniew Świderek
4.0
4.0
MPMP/3172.40-51.66

Statystyka ośrodków...