Turniej na maksy
Czwartek, 21 lutego 2019
Wyniki z 12 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
46
Tomasz Nowakowski
Grzegorz Pogodziński
5.0
5.0
LB
LB/49
63.76
18
2
99
Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.5
MP
MP/40
63.11
18
3
44
Lech Lorkiewicz
Skarbimir Kozar
3.0
5.0
LB
LB/127
62.50
17
4
110
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
62.21
17
5
76
Tadeusz Szczepański
Dariusz Kosiorek
2.0
2.0
MA
LD
MA/86
61.14
16
6
14
Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
4.0
3.0
DS
DS/269
60.59
16
7
132
Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZP
ZP/359
60.40
15
8
30
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
60.25
15
9
17
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DS
DS/67
60.03
14
10
100
Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MP
MP/40
60.03
14
11
56
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
5.0
MA
MA/58
59.62
13
12
113
Jan Prajsnar
Jacek Herman
3.0
11.0
MP
MP/40
59.51
13
13
135
Roman Chmielecki
Zbigniew Lange
1.0
1.0
ZP
ZP/359
59.39
12
14
34
Elżbieta Zalewska
Janusz Piwoński
2.5
2.0
KP
KP/355
59.38
12
15
12
Henryk Wiszniewski
Bogumił Wegner
4.0
12.0
DS
DS/269
59.29
11
16
11
Andrzej Janiak
Piotr Birowski
2.5
2.0
DS
DS/269
58.93
11
17
79
Kamila Kiraga
Jakub Zatorski
2.0
2.0
MA
MA/86
58.91
10
18
7
Andrzej Stachowiak
Grzegorz Czapulak
2.5
5.0
DS
DS/269
58.86
10
19
31
Arkadiusz Poziemski
Joanna Kokot
3.0
2.5
DS
DS/67
58.84
9
20
143
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZP
ZP/359
58.37
9
21
19
Cathy Bałdysz
Rob Helle
19.0
7.0
DS
DS/67
58.12
8
22
123
Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MP
MP/45
57.69
8
23
114
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
7.0
21.0
MP
MA
MP/40
57.43
7
24
91
Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
7.0
5.0
MA
MA/88
56.99
7
25
101
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
56.74
6
26
49
Andrzej Stefanowicz
Dariusz Forycki
3.0
1.5
LB
LB/49
56.58
6
27
93
Jerzy Pałysa
Witold Moreń
1.5
0.0
MA
MA/88
56.10
5
28
125
Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MP
MP/45
55.82
5
29
88
Dawid Kołodziejski
Sławomir Grędziński
2.0
7.0
WM
MA/88
55.29
4
30
92
Jakub Milkamanowicz
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
WM
MA/88
55.23
4
31
80
Ireneusz Liberadzki
Krzysztof Pietruszka
2.5
2.5
MA
MA/86
55.20
4
32
45
Wiesław Skowron
Hubert Nehring
4.0
1.5
LB
LB/127
55.05
4
33
1
Jerzy Zatorski
Jan Niebudek
4.0
2.5
DS
DS/269
54.96
4
34
122
Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.0
1.0
MP
MP/45
54.70
4
35
36
Andrzej Sekuła
Włodzimierz Żurawicz
7.0
3.0
KP
KP/355
54.70
4
36
139
Tadeusz Rodak
Wiesław Jarmułowicz
0.5
0.5
ZP
ZP/359
54.52
3
37
121
Bogdan Łukasik
Piotr Turczynowicz
0.5
2.5
MP
MP/45
54.43
3
38
127
Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5
PK
PK/51
54.22
3
39
85
Dominik Głowacki
Kazimierz Głowacki
2.0
2.5
WM
MA
MA/88
54.11
3
40
130
Andrzej Janda
Marek Szczudło
5.0
2.5
PK
PK/51
53.66
3
41
120
Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
0.0
0.0
MP
MP/45
53.58
3
42
94
Halina Święch
Stanisław Miłkowski
7.0
2.0
MP
MP/40
53.56
3
43
108
Adam Krysa
Adam Brodowski
11.0
1.5
PK
MP
MP/40
53.49
3
44
27
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
53.48
3
45
63
Włodzimierz Rutkowski
Konstanty Pawlikaniec
4.0
3.0
MA
DS
MA/58
53.48
3
46
86
Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MA
MA/88
53.36
3
47
133
Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZP/359
53.27
3
48
13
Ryszard Rączkowski
Józef Grybel
4.0
3.0
DS
DS/269
53.04
2
49
72
Irena Kaca
Wiesław Kaca
2.0
2.0
MA
MA/86
52.97
2
50
73
Małgorzata Duda
Wojciech Stencel
0.5
1.5
MA
MA/86
52.97
2
51
75
Anna Liszewska
Radosław Liszewski
2.0
2.0
MA
MA/86
52.69
2
52
109
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
52.58
2
53
82
Wojciech Palmowski
Zbigniew Garlej
9.0
4.0
MA
MA/88
52.44
2
54
25
Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
7.0
11.0
DS
DS/67
52.43
2
55
106
Andrzej Kopański
Robert Rostek
3.0
4.0
MP
LU
MP/40
52.14
2
56
39
Czesław Plachimowicz
Marian Nieznański
5.0
7.0
LB
LB/127
52.03
2
57
9
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
9.0
12.0
DS
DS/269
52.03
2
58
57
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MA
MA/58
51.96
2
59
61
Janusz Tomaszczuk
Bogdan Kakietek
2.5
5.0
MA
MA/58
51.80
2
60
59
Grzegorz Rybak
Alicja Rybak
2.0
2.5
MA
MA/58
51.37
1
61
32
Andrzej Suchodolski
Bogdan Sokół
5.0
4.0
DS
DS/67
51.11
1
62
128
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
51.03
1
63
87
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
2.5
WM
MA/88
50.86
1
64
51
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
3.0
12.0
LB
LB/49
50.76
1
65
138
Tadeusz Prokopowicz
Zdzisław Sewruk
0.0
0.0
ZP/359
50.54
1
66
18
Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DS
DS/67
50.47
1
67
112
Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MP
MP/40
50.46
1
68
33
Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
2.0
4.0
KP
KP/355
50.38
1
69
104
Barbara Lesiecka
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MP
MP/40
50.32
1
70
21
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DS
DS/67
50.31
1
71
142
Stanisław Kotas
Roman Dulko
5.0
4.0
LB
ZP
ZP/359
50.17
72
141
Marek Leś
Kazimierz Kłys
0.0
0.0
ZP
ZP/359
49.93
73
78
Aleksandra Abka
Dominik Kamelak
1.0
0.5
MA
MA/86
49.42
74
134
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.0
1.0
ZP
ZP/359
49.36
75
54
Bogusław Mazierski
Radosław Liskowiak
3.0
5.0
LB
LB/49
49.31
76
131
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Kozioł
2.5
4.0
PK
PK/51
49.19
77
60
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
0.5
7.0
MA
MA/58
49.12
78
97
Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MP
MP/40
48.94
79
77
Piotr Trębski
Sylwester Sokół
2.5
4.0
MA
LD
MA/86
48.93
80
107
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
48.67
81
64
Marek Jefremienko
Grażyna Śniadewicz
0.5
1.0
MA
MA/58
48.47
82
81
Paweł Gniado
Andrzej Wiśniewski
1.5
0.0
MA
MA/86
48.43
83
50
Wojciech Gratkowski
Kazimierz Pronkiewicz
3.0
0.0
LB
LB/49
48.23
84
115
Marcin Wilczyński
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MP
MP/40
48.01
85
111
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
48.01
86
53
Leszek Kiczaty
Andrzej Garczyński
4.0
5.0
LB
LB/49
47.94
87
65
Andrzej Łodziński
Katarzyna Steć
0.5
0.0
MA
MA/58
47.72
88
67
Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
2.0
MA
MA/58
47.65
89
5
Wiesław Kozieł
Marian Gołąbek
2.0
1.5
DS
DS/269
47.54
90
22
Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/67
47.32
91
48
Barbara Guziewicz
Ryszard Łokcik
3.0
0.0
LB
LB/49
47.32
92
29
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67
47.30
93
15
Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DS
DS/67
47.25
94
52
Robert Komar
Grażyna Gruszczyńska
2.5
4.0
WP
LB
LB/49
47.24
95
71
Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
2.5
2.5
MA
MA/86
47.19
96
2
Ryszard Salwa
Janusz Mieleszko
0.0
0.0
DS
DS/269
47.14
97
126
Wiesława Rusek
Marek Rusek
0.5
3.0
PK
PK/51
47.09
98
38
Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LB
LB/127
46.80
99
41
Przemysław Wojtczak
Lutz Reichert
0.0
0.0
LB
NZ
LB/127
46.70
100
24
Bohdan Mazur
Karol Filipowicz
13.0
13.0
DS
WP
DS/67
46.70
101
102
Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
46.53
102
43
Mirosław Jedynak
Czesław Szymański
2.5
3.0
LB
LB/127
46.31
103
40
Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LB
LB/127
46.20
104
10
Leopold Kujawa
Zbigniew Rogusz
2.5
1.0
DS
DS/269
46.00
105
116
Stanisław Urbanowski
Marek Heichel
7.0
4.0
MP
MP/40
45.99
106
6
Adam Szewczak
Andrzej Pawłowski
2.0
2.0
DS
DS/269
45.58
107
62
Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MA
MA/58
45.54
108
35
Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/355
45.45
109
96
Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
1.5
MP
MP/40
45.26
110
16
Piotr Klubiński
Sławomir Zagórski
9.0
3.0
DS
DS/67
45.11
111
69
Piotr Pyrak
Kacper Kopka
1.0
5.0
MA
MA/86
44.95
112
8
Andrzej Chomiczewski
Remigiusz Mincger
4.0
2.0
DS
DS/269
44.84
113
129
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
4.0
PK
PK/51
44.80
114
26
Anna Jankowska
Jarosław Chłądowicz
3.0
1.0
DS
DS/67
44.41
115
42
Wojciech Felsztyński
Waldemar Prażanowski
1.0
0.5
LB
LB/127
44.40
116
124
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.0
1.0
MP
MP/45
44.15
117
118
Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MP
MP/45
43.61
118
95
Ryszard Calik
Bolesław Zysek
4.0
2.0
MP
MP/40
43.22
119
58
Janusz Pietrzak
Waldemar Kostrzewa
5.0
4.0
MA
MA/58
43.03
120
117
Zdzisław Sarliński
Tomasz Waligóra
0.0
0.0
MP
MP/40
42.69
121
28
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
42.56
122
20
Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
4.0
DS
DS/67
42.50
123
90
Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.5
1.5
MA
MA/88
42.41
124
3
Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DS
DS/269
41.93
125
23
Andrzej Bojda
Witold Kubica
1.0
0.0
DS
DS/67
41.79
126
89
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MA
MA/88
41.60
127
84
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
41.47
128
105
Romuald Jasiński
Jan Truniarz
0.0
1.5
MP
MP/40
41.38
129
136
Tadeusz Madej
Ryszard Kirkowski
3.0
4.0
ZP
ZP/359
40.36
130
83
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
MA/88
40.15
131
74
Andrzej Denisiewicz
Tadeusz Wojtyś
0.0
2.0
MA
MA/86
39.65
132
37
Włodzimierz Płaczkiewicz
Piotr Kruczkowski
0.5
0.0
KP
KP/355
39.34
133
137
Robert Kirlejza
Mirosław Giniewicz
0.0
0.0
ZP/359
39.22
134
47
Andrzej Rymarz
Andrzej Pawlik
0.0
0.0
LB
LB/49
38.87
135
70
Halina Kobierecka
Tadeusz Nawalaniec
0.5
0.0
MA
MA/86
37.52
136
98
Małgorzata Praszałowicz
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
5.0
1.5
MP
MP/40
36.89
137
119
Stanisław Drużkowski
Jan Jagielski
0.0
0.0
MP
MP/45
36.02
138
140
Stanisław Fiedkiewicz
Andrzej Kryń
0.0
0.0
ZP
ZP/359
34.47
139
103
Zofia Dąbrowska
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MP
MP/40
32.84
140
4
Jerzy Gajek
Stanisław Depta
0.0
0.0
DS
DS/269
29.27
Statystyka ośrodków...