Turniej na maksy

Czwartek, 21 lutego 2019

Wyniki z 12 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 31: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 11NS 4 SS DA= 42067.91
121: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 12NS 3 CE HT= 11056.72
222: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 13NS 3 NTW H7+2 6608.96
222: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 14NS 4 HS SA+1 45070.15
323: A. Bojda - W. Kubica, 1.0, DS 15NS 1 NTS C4+1 12073.88
323: A. Bojda - W. Kubica, 1.0, DS 16NS 3 SE HK+3 23085.07
424: B. Mazur - K. Filipowicz, 26.0, DS/WP 17NS 4 HW DK-2 10085.82
424: B. Mazur - K. Filipowicz, 26.0, DS/WP 18NS 3 SS DJ= 14054.48
525: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS 19NS 3 NTE S7+2 66041.79
525: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS 20NS 6 DN DT-5 50048.51
626: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 21NS 3 NTN S7+2 66078.36
626: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 22NS 2 HxE S2-1 20080.30
727: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 23NS 4 HS D3= 62076.87
727: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 24NS 3 SE HA+1 17022.73
815: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS 25NS 4 DxW SJ-1 20093.28
815: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS 26NS 4 HE S7-2 20096.27
916: P. Klubiński - S. Zagórski, 12.0, DS 1NS 6 HS H6-2 10014.93
916: P. Klubiński - S. Zagórski, 12.0, DS 2NS 3 SW C2+1 17075.37
1017: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 3NS 3 NTW S7= 60047.76
1017: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 4NS 5 DN D8+1 62020.15
1118: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 5NS 3 NTN H7+3 69045.52
1118: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 6NS 4 DW CA= 1309.25
1219: C. Bałdysz - R. Helle, 26.0, DS 7NS 4 SE H7+3 7102.99
1219: C. Bałdysz - R. Helle, 26.0, DS 8NS 4 SS C8+2 48093.28
1320: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 9NS 3 NTS D7+1 43092.29
1320: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 10NS 3 NTN C4+2 66087.31
 +/-
 WYNIK58.84
 MIEJSCE19