Turniej na maksy

Czwartek, 21 lutego 2019

Wyniki z 12 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: P. Klubiński - S. Zagórski, 12.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
124: B. Mazur - K. Filipowicz, 26.0, DS/WP 7NS 4 SW HJ+1 65043.28
124: B. Mazur - K. Filipowicz, 26.0, DS/WP 8NS 3 NTN DQ+1 43043.28
232: A. Suchodolski - B. Sokół, 9.0, DS 3EW 4 HxW SJ= 79094.78
232: A. Suchodolski - B. Sokół, 9.0, DS 4EW 6 DN HA= 137017.91
325: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS 13EW 3 NTE HJ+1 63074.63
325: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS 14EW 4 HN S6+1 45029.85
430: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 9NS 2 SS HT= 11043.08
430: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 10NS 3 NTN C4-2 2002.99
522: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 23EW 4 HS D3= 62023.13
522: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 24EW 2 SE HK+2 17077.27
621: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 17EW 5 CW DK-1 5026.12
621: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 18EW 4 SS DT= 6204.48
720: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 21NS 3 NTN D2+1 63047.01
720: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 22NS 1 SN HA+2 14063.63
826: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 19NS 3 NTE HK+3 69032.09
826: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 20NS 3 NTN CA= 60097.76
931: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 1EW 6 HS H6-2 10085.07
931: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 2EW 3 SW C2+1 17024.63
1029: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 5EW 6 DS S5= 137025.37
1029: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 6EW 4 SN HQ-2 10080.76
1119: C. Bałdysz - R. Helle, 26.0, DS 25EW 5 DxW SJ-2 5000.75
1119: C. Bałdysz - R. Helle, 26.0, DS 26EW 3 HE H4-1 10023.13
1223: A. Bojda - W. Kubica, 1.0, DS 11NS 6 SS DA-2 1005.22
1223: A. Bojda - W. Kubica, 1.0, DS 12NS 3 NTN C6-3 30020.90
1328: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 15NS 1 NTS C4+2 15091.79
1328: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 16NS 5 HW DK-1 10094.03
 +/-
 WYNIK45.11
 MIEJSCE110