Turniej na maksy

Czwartek, 21 lutego 2019

Wyniki z 12 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
130: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 3NS 2 NTW S7+2 18064.18
130: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 4NS 3 NTN H7+3 69051.49
219: C. Bałdysz - R. Helle, 26.0, DS 17EW 3 NTW DK= 40061.19
219: C. Bałdysz - R. Helle, 26.0, DS 18EW 4 SS DJ= 6204.48
318: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 11EW 4 SS DK= 42032.09
318: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 12EW 2 HN S5-1 10029.85
417: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 15NS 2 CW H8= 9018.66
417: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 16NS 6 SE HK= 14305.22
523: A. Bojda - W. Kubica, 1.0, DS 13NS 5 DW HA= 60039.55
523: A. Bojda - W. Kubica, 1.0, DS 14NS 4 CS SA-2 1000.00
631: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 21EW 3 NTN S7+2 66021.64
631: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 22EW 2 HxE S2-1 20019.70
729: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 25EW 3 HN D5-3 15063.43
729: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 26EW 3 SS HQ-2 20082.84
816: P. Klubiński - S. Zagórski, 12.0, DS 19EW 3 NTE HK+3 69067.91
816: P. Klubiński - S. Zagórski, 12.0, DS 20EW 3 NTN CA= 6002.24
920: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 5NS 6 NTS S5= 144088.06
920: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 6NS 2 SS C5-1 5033.85
1028: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 9NS 3 NTN D8= 40077.68
1028: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 10NS 3 NTN C4+2 66087.31
1121: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 1NS 6 HS H6-1 5036.57
1121: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 2NS 3 NTE H2-1 5095.52
1232: A. Suchodolski - B. Sokół, 9.0, DS 23EW 4 HS D3= 62023.13
1232: A. Suchodolski - B. Sokół, 9.0, DS 24EW 2 SW S3+2 17077.27
1322: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 7EW 3 NTE D2+1 63038.81
1322: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 8EW 4 SS DA+1 45032.09
 +/-
 WYNIK44.41
 MIEJSCE114