Turniej na maksy

Czwartek, 21 lutego 2019

Wyniki z 12 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 29: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
120: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 13NS 2 DW HA+3 15064.18
120: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 14NS 5 HS SA= 45070.15
221: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 15NS 2 CW H8-1 5027.61
221: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 16NS 5 SE HK+1 68047.01
322: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 17NS 4 HW D3-1 5073.88
322: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 18NS 4 SS DJ-1 10018.66
423: A. Bojda - W. Kubica, 1.0, DS 19NS 5 DxS H3-5 110023.88
423: A. Bojda - W. Kubica, 1.0, DS 20NS 4 SS HA-2 20073.13
524: B. Mazur - K. Filipowicz, 26.0, DS/WP 21NS 4 NTN S7+1 66078.36
524: B. Mazur - K. Filipowicz, 26.0, DS/WP 22NS 1 SN HA+1 11053.03
625: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS 23NS 4 HS D3= 62076.87
625: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS 24NS 2 SW S3+3 2006.07
726: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 25NS 3 HN D5-3 15036.57
726: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 26NS 3 SS HQ-2 20017.16
827: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 1NS 6 HS SQ-2 10014.93
827: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 2NS 3 SW C2+2 20058.21
915: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS 3NS 5 CxN HQ-4 8001.49
915: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS 4NS 3 NTN HJ+3 69051.49
1016: P. Klubiński - S. Zagórski, 12.0, DS 5NS 6 DS S5= 137074.63
1016: P. Klubiński - S. Zagórski, 12.0, DS 6NS 4 SN HQ-2 10019.24
1117: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 7NS 4 SW HT+1 65043.28
1117: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 8NS 4 SS DA+1 45067.91
1218: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 9NS 4 SS ST-1 5022.32
1218: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 10NS 3 NTN S8= 60051.49
1319: C. Bałdysz - R. Helle, 26.0, DS 11NS 4 SS DA= 42067.91
1319: C. Bałdysz - R. Helle, 26.0, DS 12NS 2 HN S5= 11090.30
 +/-
 WYNIK47.30
 MIEJSCE92