Turniej na maksy

Czwartek, 21 lutego 2019

Wyniki z 12 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
132: A. Suchodolski - B. Sokół, 9.0, DS 1EW 4 HS H7+1 45041.04
132: A. Suchodolski - B. Sokół, 9.0, DS 2EW 4 SW S6= 42067.91
224: B. Mazur - K. Filipowicz, 26.0, DS/WP 11EW 4 SS DA-1 5079.10
224: B. Mazur - K. Filipowicz, 26.0, DS/WP 12EW 2 HN S5-1 10029.85
330: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 7NS 4 SW HJ+2 68015.67
330: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 8NS 4 SS C8= 42033.58
421: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 21EW 6 CN CT-1 10091.79
421: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 22EW 3 HxE S2-2 5004.56
520: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 15EW 2 CW D9-1 5072.39
520: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 16EW 4 SE HK+2 68052.99
619: C. Bałdysz - R. Helle, 26.0, DS 19NS 3 NTE S7+2 66041.79
619: C. Bałdysz - R. Helle, 26.0, DS 20NS 5 DxN DT-2 50048.51
725: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS 17NS 3 CW HT+2 15052.24
725: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS 18NS 4 SS DJ-1 10018.66
831: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 25EW 4 DxW SJ-1 2006.72
831: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 26EW 4 HE S7-2 2003.73
929: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 3EW 5 CxN HQ-4 80098.51
929: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 4EW 3 NTN HJ+3 69048.51
1018: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 23EW 4 SxW CQ-1 20055.22
1018: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 24EW TD 50.00
1122: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 9NS 4 SS HQ-2 1006.17
1122: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 10NS 2 HS SA+1 14026.87
1228: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 13NS 3 NTE HJ-3 30098.51
1228: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 14NS 4 HS SA+1 45070.15
1323: A. Bojda - W. Kubica, 1.0, DS 5NS 3 NTN S7+3 69045.52
1323: A. Bojda - W. Kubica, 1.0, DS 6NS 1 SS C5+1 11068.45
 +/-
 WYNIK47.25
 MIEJSCE93