Turniej na maksy

Środa, 9 maja 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/4071.4015
21Dariusz Węgrowicz
Jerzy Olszewski
5.0
2.0
MAMA/28264.0315
383Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/25462.2014
471Przemysław Zawada
Wojciech Paszko
17.0
7.0
MA
MP
PK/11862.1213
547Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4061.8113
678Roman Opaliński
Marek Cyrkiel
18.0
12.0
PKPK/11860.1512
768Bogusław Surowiec
Mieczysław Sipowicz
5.0
5.0
PKPK/11858.4711
873Jan Rusin
Stanisław Cisek
5.0
5.0
PKPK/11858.1511
982Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/25457.9910
1069Stanisław Drobot
Robert Przybyło
9.0
7.0
PKPK/11857.749
1148Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
4.0
MPMP/4056.769
1226Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/4056.368
1340Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPMP/4056.227
1451Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4055.907
1565Eugeniusz Strzyż
Tomasz Jędrzejek
5.0
4.0
PKPK/11855.636
1660Marek Pietraszek
Adam Żarnowski
18.0
12.0
PKPK/11854.955
1754Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4054.815
1850Janusz Skrzypek
Jacek Kalinowski
4.0
7.0
MPMP/4054.794
1930Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4054.203
2018Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4054.163
2128Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/4054.163
2288Sławomir Tomaszewski
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/25454.153
2323Magdalena Fornal
Konrad Ciborowski
0.0
11.0
MPMP/4054.073
2486Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
1.5
1.5
WPWP/25453.733
2561Stanisław Zych
Mariusz Kozaczyński
5.0
7.0
PKPK/11853.643
2675Dariusz Kulpiński
Bogusław Nidecki
9.0
5.0
PKPK/11853.623
2735Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4053.533
2853Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4053.092
2962Stanisław Sadło
Leokadia Weryńska-Leja
5.0
1.0
PKPK/11852.722
3077Jerzy Rybarski
Bogusław Kruczek
2.5
11.0
PKPK/11852.312
3136Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4052.072
3238Marek Kiepura
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4051.962
3333Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4051.732
3424Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4051.702
358Barbara Leśniewska
Andzrej Leśniewski
0.0
0.0
MA/28251.002
3690Ryszard Białkiewicz
Roman Sadowski
4.0
2.5
WPWP/25450.962
3725Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4050.781
3867Władysław Chodziński
Tadeusz Szemraj
7.0
5.0
PKPK/11850.751
393Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMA/28250.631
409Antoni Frączek
Jan Jaworski
1.5
0.5
MAMA/28250.391
4127Marek Jaworski
Piotr Radzikowski
12.0
9.0
MPMP/4050.331
4242Mateusz Sobczak
Maksymilian Chodacki
9.0
7.0
DS
SL
MP/4050.281
4334Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MPMP/4050.241
4456Janusz Słonina
Tadeusz Marut
0.0
0.0
PKPK/11849.971
4516Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4049.85
4646Grzegorz Superson
Jacek Krystecki
11.0
3.0
MP
DS
MP/4049.84
4731Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4049.79
482Magdalena Bykowska
Jerzy Stanaszek
0.0
0.0
MA/28249.66
4929Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4049.30
5020Jan Skuciński
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/4049.29
5158Stanisław Bąk
Tadeusz Przybyło
5.0
9.0
PKPK/11849.28
5221Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4049.13
5337Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4049.02
546Sławomir Rokicki
Hubert Kędziorek
2.5
1.5
MAMA/28248.88
5555Tomasz Ukraiński
Tomasz Bajorek
12.0
9.0
PKPK/118-0.3348.16
5645Marcin Wilczyński
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4048.05
5784Jerzy Rodziewicz
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WPWP/25447.99
5817Wiesław Kalita
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MPMP/4047.81
5952Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4047.61
6039Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MPMP/4047.20
6159Jadwiga Roźniatowska
Władysław Kulawski
2.5
2.5
PKPK/11847.07
6274Józef Zadora
Hieronim Furman
3.0
9.0
PKPK/11847.05
6376Jerzy Puchała
Jan Porada
5.0
4.0
PKPK/11846.25
6464Robert Kwiatkowski
Zdzisław Baryła
3.0
4.0
PKPK/11846.18
6510Waldemar Ładowski
Adam Żelazny
1.0
5.0
PD
MA
MA/28246.11
6666Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
2.5
2.5
PKPK/11844.88
677Jacek Leśniewski
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MA/28244.75
684Zdzisław Olszewski
Bogusław Dziarmaga-Działyński
5.0
4.0
MAMA/28244.56
6987Eugeniusz Kubiak
Ligia Banaszak
0.5
0.0
WPWP/25444.32
7044Bogusław Wardzała
Beata Madej
7.0
2.5
MP
OP
MP/4044.13
7185Przemysław Kaczmarek
Małgorzata Węglewska
3.0
1.0
WPWP/25444.06
7215Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
2.5
MPMP/4043.84
7370Hanna Łazarska
Janina Maślanka
3.0
1.0
PKPK/11843.39
7414Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.5
2.0
MPMP/4043.06
7549Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4043.06
7641Zbigniew Przeginiak
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MPMP/4042.76
7757Wacław Kuźniar
Jarosław Kuźniar
1.0
2.0
PK
DS
PK/11842.35
7811Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4042.27
7972Andrzej Dec
Jadwiga Żulińska
0.0
1.5
PKPK/11842.16
8019Jerzy Jeleń
Jerzy Pasich
2.5
7.0
MPMP/4041.97
8180Leszek Jarosz
Jerzy Paja
4.0
7.0
PKPK/11841.81
8212Józef Barczyk
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/4041.81
8379Jan Worek
Józef Wrona
1.5
5.0
PKPK/11841.10
8413Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.5
2.0
MPMP/4040.60
8522Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
1.5
1.5
MPMP/4040.38
8663Tomasz Magryś
Bogusław Ferenc
1.5
11.0
PKPK/11839.08
8743Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4038.86
8881Hanna Utecht
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/25434.61

Statystyka ośrodków...