Turniej na maksy

Środa, 9 maja 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 36: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
616: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 1EW 090.48
616: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 2EW 3 NTW DT+1 43038.10
616: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 3EW 1 NTN ST= 9028.57
717: W. Kalita - W. Wala, 26.0, MP 4EW 4 SN S7= 62073.81
717: W. Kalita - W. Wala, 26.0, MP 5EW 1 HxS S2-1 20014.29
717: W. Kalita - W. Wala, 26.0, MP 6EW 2 SE DT+1 14058.33
1014: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 7EW 1 SS CK+1 1104.76
1014: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 8EW 3 NTE C3-4 20010.71
1014: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 9EW 5 CxE D4= 75088.10
1051: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 10EW 2 HN CT+1 14020.24
1051: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 11EW 2 HN CT+1 14035.71
1051: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 12EW 4 SE CK+2 48050.00
1427: M. Jaworski - P. Radzikowski, 21.0, MP 13EW 5 DW SK+1 62059.52
1427: M. Jaworski - P. Radzikowski, 21.0, MP 14EW 3 CE HK-1 5052.38
1427: M. Jaworski - P. Radzikowski, 21.0, MP 15EW 4 HE S2+1 45048.78
1445: M. Wilczyński - J. Brózda, 9.0, MP 25EW 3 NTN H2-2 10088.10
1445: M. Wilczyński - J. Brózda, 9.0, MP 26EW 4 SN HJ+1 65035.71
1445: M. Wilczyński - J. Brózda, 9.0, MP 27EW 3 HN D2+1 17083.33
1531: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 22EW 3 HW CT= 14060.71
1531: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 23EW 2 HN C4-1 10066.67
1531: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 24EW 3 HS DK+1 17031.72
1839: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 19EW 4 CxS C3-1 10060.71
1839: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 20EW 3 HE ST+1 17047.62
1839: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 21EW 5 DxN H8-3 80088.10
1919: J. Jeleń - J. Pasich, 9.5, MP 16NS 2 SN D6+2 17055.95
1919: J. Jeleń - J. Pasich, 9.5, MP 17NS 4 HW SA= 42040.25
1919: J. Jeleń - J. Pasich, 9.5, MP 18NS 3 HW D8-3 15073.16
 +/-
 WYNIK52.07
 MIEJSCE31