Turniej na maksy

Środa, 9 maja 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/4071.4015
547Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4061.8113
1148Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
4.0
MPMP/4056.769
1226Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/4056.368
1340Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPMP/4056.227
1451Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4055.907
1754Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4054.815
1850Janusz Skrzypek
Jacek Kalinowski
4.0
7.0
MPMP/4054.794
1930Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4054.203
2018Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4054.163
2128Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/4054.163
2323Magdalena Fornal
Konrad Ciborowski
0.0
11.0
MPMP/4054.073
2735Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4053.533
2853Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4053.092
3136Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4052.072
3238Marek Kiepura
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4051.962
3333Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4051.732
3424Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4051.702
3725Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4050.781
4127Marek Jaworski
Piotr Radzikowski
12.0
9.0
MPMP/4050.331
4242Mateusz Sobczak
Maksymilian Chodacki
9.0
7.0
DS
SL
MP/4050.281
4334Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MPMP/4050.241
4516Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4049.85
4646Grzegorz Superson
Jacek Krystecki
11.0
3.0
MP
DS
MP/4049.84
4731Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4049.79
4929Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4049.30
5020Jan Skuciński
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/4049.29
5221Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4049.13
5337Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4049.02
5645Marcin Wilczyński
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4048.05
5817Wiesław Kalita
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MPMP/4047.81
5952Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4047.61
6039Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MPMP/4047.20
7044Bogusław Wardzała
Beata Madej
7.0
2.5
MP
OP
MP/4044.13
7215Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
2.5
MPMP/4043.84
7414Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.5
2.0
MPMP/4043.06
7549Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4043.06
7641Zbigniew Przeginiak
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MPMP/4042.76
7811Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4042.27
8019Jerzy Jeleń
Jerzy Pasich
2.5
7.0
MPMP/4041.97
8212Józef Barczyk
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/4041.81
8413Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.5
2.0
MPMP/4040.60
8522Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
1.5
1.5
MPMP/4040.38
8743Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4038.86

Statystyka ośrodków...