Turniej na maksy

Środa, 9 maja 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: T. Bisping - M. Kwiecińska-Wilk, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
133: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 2 SW CQ-1 5013.10
133: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 3 NTW DT+1 43061.90
133: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 2 SW D2= 11021.43
154: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP NS 3 NTS D4+1 63052.38
154: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP NS 1 HxS H3-3 8003.57
154: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP NS 4 SW DQ= 6204.76
1934: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP EW 6 DW SA= 137092.86
1934: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP EW 2 HS SA+1 14016.67
1934: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP EW 3 NTW D7+1 43018.31
1919: J. Jeleń - J. Pasich, 9.5, MP NS 2 SS HA-1 5045.24
1919: J. Jeleń - J. Pasich, 9.5, MP NS 4 SxS D6= 79084.52
1919: J. Jeleń - J. Pasich, 9.5, MP NS 3 SxE S5-2 30028.57
2047: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 1 NTN H6= 9029.76
2047: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 3 SS CT+2 20010.71
2047: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 4 CxE HQ+1 91095.24
2053: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 4 SN H3= 4209.52
2053: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 3 SS HA-1 5017.09
2053: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 2 HE H2= 11071.94
2015: Z. Gędłek - L. Ochał, 7.5, MP EW 1 NTS S4-2 10060.71
2015: Z. Gędłek - L. Ochał, 7.5, MP EW 3 HE ST+1 17047.62
2015: Z. Gędłek - L. Ochał, 7.5, MP EW 4 SE D8+2 48057.14
2143: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP EW 4 HN C7-1 10071.43
2143: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP EW 2 SN H7= 11048.81
2143: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP EW 4 SE DQ+2 48050.00
2141: Z. Przeginiak - W. Gąssowski, 16.0, MP NS 2 HW HT+1 14039.29
2141: Z. Przeginiak - W. Gąssowski, 16.0, MP NS 3 DxS HK-2 5008.33
2141: Z. Przeginiak - W. Gąssowski, 16.0, MP NS 3 DxE C7-2 30080.47
 +/-
 WYNIK42.27
 MIEJSCE78