Turniej na maksy

Środa, 9 maja 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 28: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
251: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP EW 2 DxE H2-1 2000.00
251: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP EW 4 DxW S7-1 10038.10
251: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP EW 5 DxS S7-3 50053.57
653: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP NS 2 SS HA= 11080.95
653: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP NS 3 NTN D5-1 10010.71
653: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP NS 4 HN HA= 42066.67
1014: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP NS 2 SN D6+2 17055.95
1014: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP NS 3 SxS D5-1 10074.38
1014: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP NS 2 NTE H2-3 15073.16
1154: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP EW 2 HN DQ= 11044.05
1154: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP EW 2 SxN H3-1 10098.81
1154: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP EW 4 SE DQ+2 48050.00
1324: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP NS 2 HW CT+1 14039.29
1324: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP NS 3 CxW D6-2 50085.71
1324: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP NS 3 HN D8+1 17068.28
1422: K. Ciborowski - K. Kowal, 3.0, MP NS 4 SW DQ-2 20085.71
1422: K. Ciborowski - K. Kowal, 3.0, MP NS 4 CN HA+1 15083.33
1422: K. Ciborowski - K. Kowal, 3.0, MP NS 4 SW DA+2 48042.86
1645: M. Wilczyński - J. Brózda, 9.0, MP EW 3 DW SA+3 17017.86
1645: M. Wilczyński - J. Brózda, 9.0, MP EW 3 CE HA-1 5052.38
1645: M. Wilczyński - J. Brózda, 9.0, MP EW 4 HW D6+1 45048.78
1952: P. Stopa - G. Latała, 16.0, MP NS 1 NTN D5+2 15067.86
1952: P. Stopa - G. Latała, 16.0, MP NS 4 HE S3-1 5080.95
1952: P. Stopa - G. Latała, 16.0, MP NS 1 NTN S6= 9071.43
1947: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 4 SS C4= 62026.19
1947: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 1 HxS CA-3 8003.57
1947: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 2 SW DQ+1 14041.67
 +/-
 WYNIK54.16
 MIEJSCE21