Turniej na maksy

Środa, 9 maja 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 48: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
132: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP EW 1 NTxE S4-2 5000.00
132: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP EW 4 HE S5= 42059.75
132: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP EW 2 DxN HQ+2 5802.47
132: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP EW 2 SN HA+1 1402.38
132: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP EW 4 SN D6= 62059.52
132: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP EW 4 HN H5= 42033.33
229: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP NS 1 NTS S4-1 5055.95
229: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP NS 3 HE ST+1 17052.38
229: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP NS 4 HW DA-4 20092.86
220: J. Skuciński - M. Lankosz, 14.0, MP NS 2 HW CT+1 14039.29
220: J. Skuciński - M. Lankosz, 14.0, MP NS 3 NTxW S5-3 80095.24
220: J. Skuciński - M. Lankosz, 14.0, MP NS 3 HS D2= 14054.88
318: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL EW 5 DW SA+1 62059.52
318: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL EW 3 CE C3= 11088.10
318: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL EW 4 HW D7+1 45048.78
849: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 2 SS HK-2 20095.24
849: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 3 DW ST= 11079.76
849: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 5 DxS S4-3 50053.57
837: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 2 SW HA+1 14092.86
837: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 1 NTW C5-1 5076.19
837: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 4 SE DQ+2 48050.00
1525: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 1 NTN D3-1 5092.86
1525: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 4 HW DT+2 48066.67
1525: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 3 SW D2-1 10013.10
1627: M. Jaworski - P. Radzikowski, 21.0, MP EW 3 NTS D4+2 66013.10
1627: M. Jaworski - P. Radzikowski, 21.0, MP EW 3 NTW H8+1 43065.48
1627: M. Jaworski - P. Radzikowski, 21.0, MP EW 3 NTW D5= 60089.29
 +/-
 WYNIK56.76
 MIEJSCE11