Turniej na maksy

Czwartek, 13 lipca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
13Michał Wittenbeck
Łukasz Gaweł
7.0
7.0
DSDS/6768.7810
230Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4064.769
35Piotr Ilczuk
Urszula Kędzierska
18.0
5.0
WP
MA
DS/6763.548
437Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4062.207
526Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9461.407
617Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6760.826
74Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
5.0
DSDS/6757.555
828Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/4057.494
916Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6756.443
1024Andrzej Bakota
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9456.132
1111Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6755.782
126Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6755.292
1340Waldemar Rybka
Janusz Natorski
4.0
5.0
MPMP/4053.462
1432Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4052.262
1515Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/670.7751.992
1618Sławomir Zagórski
Jerzy Neter
2.5
5.0
DSDS/6751.991
1729Marek Heichel
Robert Podsiadły
3.0
4.0
MPMP/4051.021
1842Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
2.0
7.0
MPMP/4050.621
1936Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
1.5
MPMP/4049.641
2022Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
1.0
0.5
DSDS/9449.461
2135Zbigniew Przeginiak
Andrzej Kopański
4.0
3.0
MPMP/4049.381
228Szymon Żeberski
Anna Jankowska
3.0
3.0
DSDS/67-0.4249.24
2333Barbara Batkiewicz
Eugenia Stefanów
9.0
2.0
MPMP/4049.04
2423Mariusz Zydorczak
Janusz Hampel
0.0
0.0
DS/9448.62
2541Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4048.56
2610Marcin Motykiewicz
Sławek Robel
4.0
5.0
DS
KP
DS/6748.29
2713Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/670.8346.54
2844Wit Klapper
Tadeusz Rejdych
21.0
7.0
SL
MP
MP/4045.84
2927Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
5.0
2.5
MPMP/4045.41
3043Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/4045.11
3131Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/4044.39
3238Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.0
0.0
MPMP/4044.27
3334Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPMP/4044.21
3439Adam Matyasik
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MPMP/4042.35
3512Jerzy Gładysz
Tomasz Struzik
12.0
5.0
DSDS/67-0.6342.16
367Adam Waszkiewicz
Mateusz Strzelczyk
4.0
2.0
DSDS/6741.10
371Mirosław Fechner
Marek Woźniak
7.0
4.0
DSDS/67-0.4240.94
3814Marcin Pastudzki
Aleksander Czajka
2.5
7.0
DSDS/6740.86
399Mariusz Kowalczyk
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DSDS/6739.78
4019Leszek Haber
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DSDS/6739.56
412Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6739.42
4221Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSDS/9439.38

Statystyka ośrodków...