Turniej na maksy

Czwartek, 13 lipca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 13NS 4 SS S3+1 65052.63
12: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 14NS 5 SxE DQ-1 10084.21
23: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 15NS 3 DxE C7-1 10021.05
23: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 16NS 2 HS SK= 11023.68
34: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 17NS 2 SE C5+1 1407.89
34: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 18NS 1 NTS S5+2 15055.26
45: P. Ilczuk - U. Kędzierska, 23.0, WP/MA 19NS 4 CS S4= 13073.68
45: P. Ilczuk - U. Kędzierska, 23.0, WP/MA 20NS 3 DS HA+2 15081.58
46: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 21NS 3 HW CK= 14042.11
46: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 22NS 3 NTN S4+2 46071.05
47: A. Waszkiewicz - M. Strzelczyk, 6.0, DS 23NS 3 HE DK+1 17044.74
47: A. Waszkiewicz - M. Strzelczyk, 6.0, DS 24NS 3 NTW H4+2 46042.11
41: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 25NS TD 50.00
41: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 26NS TD 50.00
59: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 1NS 4 HW SQ-1 5074.93
59: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 2NS 3 NTE H8-3 15074.93
610: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 3NS 4 SN D5+1 45057.89
610: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 4NS 3 CE SJ= 11013.16
711: K. Obłój - J. Drozdowski, 16.0, DS 5NS 4 SE C6+1 45031.58
711: K. Obłój - J. Drozdowski, 16.0, DS 6NS 3 HW S7-1 10089.47
812: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS 7NS 3 CxE HA-2 50057.89
812: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS 8NS 4 SxW HK-1 10057.89
913: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS 9NS 3 DN D6+1 13047.23
913: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS 10NS 4 SxS CK-1 2008.45
101: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 11NS 2 DW D8= 9031.58
101: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 12NS 5 HW S2-2 10086.84
 +/-0.77
 WYNIK51.99
 MIEJSCE15