Turniej na maksy

Czwartek, 13 lipca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: S. Żeberski - A. Jankowska, 6.0, DS 5EW 2 SW H2+1 14010.53
18: S. Żeberski - A. Jankowska, 6.0, DS 6EW 2 HW S7+2 17076.32
29: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 7EW 2 HS S2+4 23057.89
29: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 8EW 3 SxW D5-1 10042.11
310: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 9EW 2 HxW DA= 67097.09
310: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 10EW 4 SS CK= 62016.76
411: K. Obłój - J. Drozdowski, 16.0, DS 11EW 2 HS DA+1 1407.89
411: K. Obłój - J. Drozdowski, 16.0, DS 12EW 2 HW S2+1 14047.37
512: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS 13EW 4 SS C2+1 65047.37
512: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS 14EW 3 NTN CA+3 4900.00
613: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS 15EW 3 DxE H3-3 50010.53
613: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS 16EW 2 HS SK= 11076.32
71: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 17EW 5 DS SA-1 5065.79
71: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 18EW 1 NTS S5= 9089.47
82: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 19EW 5 DxN CJ-1 10073.68
82: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 20EW 2 DS HA+2 13044.74
83: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 21EW 3 HxW S3-2 3002.63
83: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 22EW 3 NTN S4+3 4900.00
84: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 23EW 4 HE DK-1 10036.84
84: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 24EW 3 NTW C7= 4007.89
85: P. Ilczuk - U. Kędzierska, 23.0, WP/MA 25EW 3 NTE SK-1 1000.14
85: P. Ilczuk - U. Kędzierska, 23.0, WP/MA 26EW 3 NTS D2+2 66019.53
96: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 1EW 3 HW SQ-1 5025.07
96: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 2EW 2 NTW H5= 12080.47
107: A. Waszkiewicz - M. Strzelczyk, 6.0, DS 3EW 5 SS C3= 45042.11
107: A. Waszkiewicz - M. Strzelczyk, 6.0, DS 4EW 3 HS DT= 14050.00
 +/-
 WYNIK39.56
 MIEJSCE40