Turniej na maksy

Czwartek, 13 lipca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 18: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 3EW 4 SN D5+1 45042.11
16: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 4EW 4 CE DA-2 20023.68
27: A. Waszkiewicz - M. Strzelczyk, 6.0, DS 5EW 4 SE C6+1 45068.42
27: A. Waszkiewicz - M. Strzelczyk, 6.0, DS 6EW 2 HE S6+3 20094.74
38: S. Żeberski - A. Jankowska, 6.0, DS 7EW 5 HS CA= 65010.53
38: S. Żeberski - A. Jankowska, 6.0, DS 8EW 1 SW H8+1 11076.32
49: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 9EW 3 NTS HK= 40019.53
49: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 10EW 4 HxE SA-1 20038.92
510: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 11EW 2 DxW SA= 180100.00
510: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 12EW 3 HE HJ+2 20076.32
611: K. Obłój - J. Drozdowski, 16.0, DS 13EW 4 SS C4+1 65047.37
611: K. Obłój - J. Drozdowski, 16.0, DS 14EW 5 SxE HK-2 3007.89
712: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS 15EW 3 NTS H6-1 10094.74
712: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS 16EW 4 HS CA= 42013.16
813: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS 17EW 4 DS SA-1 5065.79
813: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS 18EW 2 HN C2+1 14057.89
91: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 19EW 4 NTN SK-4 200100.00
91: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 20EW 3 NTS HA-2 20084.21
92: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 21EW 5 SxN H7-4 1100100.00
92: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 22EW 3 NTS C4+1 43076.32
93: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 23EW 3 HE DK-1 10036.84
93: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 24EW 3 NTW C7-1 500.00
94: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 25EW 4 HE SK+2 68047.23
94: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 26EW 3 NTS ST+2 66019.53
105: P. Ilczuk - U. Kędzierska, 23.0, WP/MA 1EW 4 HW SQ-1 5025.07
105: P. Ilczuk - U. Kędzierska, 23.0, WP/MA 2EW 2 DE S3-3 15025.07
 +/-
 WYNIK51.99
 MIEJSCE16