Turniej na maksy

Czwartek, 13 lipca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS 11NS 2 HS DA+1 14092.11
112: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS 12NS 4 HW C2-1 5063.16
213: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS 13NS 4 SS C3+1 65052.63
213: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS 14NS 4 DN D9-1 5065.79
31: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 15NS 3 NTN D7= 60097.37
31: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 16NS 2 HS H4= 11023.68
42: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 17NS 5 DS SA= 40092.11
42: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 18NS 3 HN DA= 14042.11
53: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 19NS 3 NTN SK= 40084.21
53: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 20NS 4 DS HA+1 15081.58
54: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 21NS 4 HxW CK-2 30097.37
54: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 22NS 3 NTN S4+1 43023.68
55: P. Ilczuk - U. Kędzierska, 23.0, WP/MA 23NS 4 HW DQ-1 10063.16
55: P. Ilczuk - U. Kędzierska, 23.0, WP/MA 24NS 3 DxN DJ-5 11005.26
56: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 25NS 5 HW S7+1 68052.77
56: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 26NS 3 NTS ST-1 1005.68
67: A. Waszkiewicz - M. Strzelczyk, 6.0, DS 1NS 4 HW SQ-1 5074.93
67: A. Waszkiewicz - M. Strzelczyk, 6.0, DS 2NS 3 NTxW CJ-2 30094.32
78: S. Żeberski - A. Jankowska, 6.0, DS 3NS 4 SN D5+1 45057.89
78: S. Żeberski - A. Jankowska, 6.0, DS 4NS 3 HS DT= 14050.00
89: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 5NS 4 SE C3+1 45031.58
89: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 6NS 3 HW S3= 14060.53
910: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 7NS 4 HS S2+1 65089.47
910: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 8NS 3 CxE HQ-3 500100.00
1011: K. Obłój - J. Drozdowski, 16.0, DS 9NS TD 40.00
1011: K. Obłój - J. Drozdowski, 16.0, DS 10NS TD 40.00
 +/-
 WYNIK60.82
 MIEJSCE6