Turniej na maksy

Czwartek, 13 lipca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS 7EW 3 NTS S2-3 300100.00
113: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS 8EW 2 SW H4+1 14089.47
21: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 9EW 3 DN HT= 11072.16
21: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 10EW 4 SS CK-1 10072.16
32: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 11EW 2 SN DJ-1 5057.89
32: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 12EW 4 HW S2-2 10013.16
43: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 13EW 4 SS C2+2 6800.00
43: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 14EW 5 DxS SJ-2 30084.21
54: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 15EW 1 NTS HJ+1 12050.00
54: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 16EW 2 HS SK= 11076.32
65: P. Ilczuk - U. Kędzierska, 23.0, WP/MA 17EW 3 DS DA+2 15028.95
65: P. Ilczuk - U. Kędzierska, 23.0, WP/MA 18EW 1 NTS S7+3 18031.58
76: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 19EW 5 DxN SK-1 10073.68
76: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 20EW 2 HW DA= 11073.68
77: A. Waszkiewicz - M. Strzelczyk, 6.0, DS 21EW 4 HW S3-1 5023.68
77: A. Waszkiewicz - M. Strzelczyk, 6.0, DS 22EW 3 NTN S4+1 43076.32
78: S. Żeberski - A. Jankowska, 6.0, DS 23EW 4 HE DK= 62081.58
78: S. Żeberski - A. Jankowska, 6.0, DS 24EW 3 NTE D6+3 49084.21
79: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 25EW 4 SxS CT-5 110083.24
79: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 26EW 3 NTS ST+2 66019.53
810: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 1EW 4 HW SQ-1 5025.07
810: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 2EW 4 SxW H5-2 3005.68
911: K. Obłój - J. Drozdowski, 16.0, DS 3EW 4 SN DT+1 45042.11
911: K. Obłój - J. Drozdowski, 16.0, DS 4EW 2 CxE SJ+1 38094.74
1012: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS 5EW 4 SE H7+1 45068.42
1012: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS 6EW 3 HW CA= 14039.47
 +/-
 WYNIK56.44
 MIEJSCE9