Turniej na maksy

Wtorek, 4 lipca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
116Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
4.0
MPMP/4568.4815
220Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PDPD/14164.5515
353Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
2.0
1.5
MAPM/4162.9114
4116Tomasz Powęzka
Maciej Masłowski
1.5
2.0
WPWP/25461.9714
593Tadeusz Stodulski
Wiktor Kabała
1.0
0.0
LDWP/24961.3813
691Łukasz Bartosik
Karol Jabłoński
1.0
0.5
LDWP/24960.1913
728Bogdan Lipczak
Ryszard Wójtowicz
7.0
9.0
OPPM/4160.0712
880Patryk Morawski
Mikołaj Cankudis
2.0
2.0
WPWP/24859.8912
91Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/29859.7511
10109Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPWP/25459.4711
1122Stefan Kopyt
Andrzej Błachno
3.0
4.0
PDPD/14158.4010
1244Janina Orłowska
Marek Janota
0.0
2.0
MAPM/4158.3510
1390Dominik Rajtar
Jakub Janasiak
1.5
2.0
MP
LD
WP/24858.289
146Janusz Staniów
Maciej Grodzki
5.0
5.0
DSDS/29857.719
1525Mirosław Morchat
Władysław Szałkiewicz
5.0
4.0
PDPD/14157.578
1689Jan Cieśliński
Michał Maszenda
1.5
2.5
WP
MA
WP/24857.548
1714Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4557.117
1835Elżbieta Lis
Ewa Krakówka
1.0
1.5
DS
KP
PM/4156.787
1949Elżbieta Kupczyk
Bogumił Kupczyk
1.0
4.0
KPPM/4156.496
2012Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MPMP/4556.456
2164Robert Krupiński
Wojciech Wnętrzak
4.0
2.0
SLSL/5356.055
2268Zofia Rożniatowska
Henryk Bulanda
4.0
2.5
SLSL/5355.835
2340Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPPM/4155.774
2465Helena Gołębiowska
Marek Barański
1.5
1.0
SLSL/5355.644
2561Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
SLSL/5355.563
26106Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WPWP/25455.303
2769Jerzy Ciesielczuk
Marian Sokołowski
12.0
1.0
SLSL/5355.173
2838Alicja Balińska
Tamara Cesarz
0.0
0.0
MAPM/4155.123
2970Zdzisław Krzemiński
Tadeusz Szpak
12.0
2.5
SLSL/53-0.5855.043
3047Józef Turecki
Piotr Wróblewski
3.0
1.5
PK
MA
PM/4154.993
31115Edward Niewierowski
Janusz Kopras
11.0
3.0
WPWP/25454.863
3232Maria Ewertowska
Janina Błażuk
1.5
1.5
PMPM/4154.683
3311Jacek Zając
Bogdan Piasecki
11.0
11.0
MPMP/4554.403
3494Laura Klonecka
Mateusz Czerwiński
0.0
0.0
WPWP/24954.183
35105Robert Ciesielski
Jarosław Marczewski
2.0
2.5
WPWP/25454.073
36104Jarosław Lubczyński
Justyna Łaniewska
5.0
2.0
WPWP/25453.982
3782Kajetan Gościański
Marianna Jeżewska
1.0
0.0
WPWP/24853.842
3897Angelika Toeplitz
Kamil Adaszkiewicz
0.0
0.0
PM
LD
WP/24953.682
39110Krzysztof Galubiński
Bernard Kurasz
1.5
2.0
WPWP/25453.622
4034Stanisław Ciach
Janusz Kuśmierczyk
4.0
2.5
OPPM/4153.392
4186Andrzej Aleksandrzak
Ewa Morawska
13.0
0.0
WPWP/24853.132
4227Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPM/4153.082
43108Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.0
1.5
WPWP/25453.052
4478Sebastian Wojtczak
Krzysztof Maciak
1.0
2.0
LDWP/24853.012
4529Krystyna Widerska
Krzysztof Ziewacz
5.0
5.0
PM
MP
PM/4152.892
4633Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPPM/4152.812
4746Ewa Neumann
Bogdan Grzelak
6.0
5.0
GER
WP
PM/4152.652
4873Jerzy Michalski
Korneliusz Kempa
5.0
3.0
SLSL/5352.491
4926Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PDPD/14152.161
5098Justyna Zielniewicz
Władysław Walicki
0.5
0.5
WP
LD
WP/24951.851
5167Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/5351.571
5285Adrian Bakalarz
Łukasz Józkowiak
7.0
1.0
SL
WP
WP/24851.351
5375Karol Maćkowiak
Maria Banaszkiewicz
1.5
1.0
WPWP/24851.291
5459Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SLSL/5351.031
5517Marek Michałowicz
Andrzej Prasalski
3.0
7.0
PDPD/14151.031
5660Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SLSL/5350.981
573Andrzej Pliszczyński
Michał Stadnik
5.0
4.0
DSDS/29850.951
5884Łukasz Bielejewski
Michał Diak
1.5
1.5
WPWP/24850.931
5996Henryk Chojnacki
Cyprian Sokolski
4.0
0.5
LDWP/24950.91
6021Stanisław Lisowski
Bogusław Kozakiewicz
4.0
0.5
PDPD/14150.34
6130Danuta Szczepanik
Jerzy Górecki
0.0
6.0
SL
GER
PM/4150.10
6266Maciej Sachs
Eryk Hamerski
1.0
2.5
OPSL/5349.92
6374Janusz Sibik
Janusz Jabłoński
0.5
2.5
SLSL/5349.84
6439Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPPM/4149.75
659Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4549.71
6671Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SLSL/5349.48
67117Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
1.0
12.0
WPWP/25449.23
6872Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5349.16
69111Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25449.11
70107Wojciech Kaniewski
Ryszard Baranowski
4.0
0.0
WPWP/25449.03
7162Janusz Skirło
Marek Niedbach
2.5
3.0
SLSL/5348.80
72113Henryk Duszyński
Stefan Sytlak
4.0
0.5
WPWP/25448.51
7379Michał Kaleta
Mikołaj Jankowski
3.0
1.5
SL
WP
WP/24848.46
7441Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
SLPM/4148.40
75102Marzena Maćkowiak
Waldemar Paternoga
0.0
0.0
WPWP/25447.98
7652Ewa Machnik
Adam Rydz
2.5
2.5
SWPM/4147.97
77103Jerzy Stefanowski
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/25447.95
7887Alicja Kaczmarek
Artur Toeplitz
0.5
5.0
WP
PM
WP/24847.80
7999Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/25447.57
804Janusz Drozdowski
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/29847.41
815Andrzej Suchodolski
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/29847.22
8236Maria Haldenby
Colin Haldenby
6.0
6.0
GBPM/4147.10
8383Jakub Nawrocki
Szymon Graś
0.0
0.0
WPWP/24847.10
8437Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.0
1.0
WPPM/4146.54
85118Jolanta Materniak
Roman Sadowski
2.0
2.0
WPWP/25445.97
8645Jerzy Wilczek
Andrzej Biliński
3.0
0.0
WP
DS
PM/4145.72
8756Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MAPM/4145.48
8843Tomasz Kuś
Józef Sordyl
7.0
5.0
SLPM/4145.02
8924Barbara Mikłaszewicz
Małgorzata Olesiuk
0.0
0.0
PD/14144.79
9058Jacek Czaja
Marek Zych
4.0
0.0
SL
SL/5344.72
91101Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
0.5
WPWP/25444.71
9276Julia Bojanowska
Zofia Duda
0.5
1.0
LDWP/24844.30
932Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29844.13
94112Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
WPWP/25443.80
9577Włodzimierz Krysztofczyk
Małgorzata Bielińska
9.0
1.0
LDWP/24843.54
9648Aida Wójcik
Elżbieta Brewińska
1.5
0.0
OP
MA
PM/4143.52
9718Zofia Wasilewska
Wojciech Szamotowicz
0.0
0.0
PD
PD/14143.26
987Sławomir Zagórski
Janusz Piernikowski
2.5
7.0
DSDS/29842.82
9951Krystyna Marson
Klaus Loebert
0.0
6.0
PM
GB
PM/4142.34
10055Halina Skonieczny
Władysław Skonieczny
0.0
0.0
KPPM/4142.06
10181Aleksandra Borowczyk
Magdalena Pawlak
0.5
0.0
WPWP/24841.17
10223Jan Blaszko
Piotr Tyszuk
0.0
0.0
PD/14140.62
103100Wiesław Rakowski
Aleksander Minta
0.5
0.0
WPWP/25440.51
10431Malina Zalewska
Hanna Jagiełka
0.0
0.0
PMPM/4140.12
10550Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPPM/4140.09
10613Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MPMP/4539.78
107114Hieronim Nowacki
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/25439.30
10810Władysław Uryga
Andrzej Frączek
3.0
2.5
MPMP/4539.23
10963Elżbieta Król
Krzysztof Bero
0.0
0.0
SL/5338.82
11088Adam Zalwowski
Józef Bugajewski
1.0
0.5
WPWP/24838.36
11142Kazimiera Gałązka
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
0.0
0.0
PM
MA
PM/4138.07
11219Robert Barankiewicz
Jarosław Roszczenko
1.5
2.5
LD
PD
PD/14137.30
11395Wioletta Kaźmierczak
Oliwia Wojtczak
0.0
0.0
LDWP/24937.17
11415Eugeniusz Cieśla
Leszek Margasiński
1.0
1.5
MPMP/4534.84
11592Szymon Adaszkiewicz
Tymoteusz Bożyk
0.0
0.0
LDWP/24930.63
11657Grażyna Bremer
Bogusław Przybysz
0.0
1.0

SL
SL/5329.33

Statystyka ośrodków...