Turniej na maksy

Wtorek, 4 lipca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 60: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
167: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 15EW 4 S xxW D2-1 2000.96
167: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 16EW 3 CN H5+1 13039.63
270: Z. Krzemiński - T. Szpak, 14.5, SL 19NS 4 SS DK= 42085.84
270: Z. Krzemiński - T. Szpak, 14.5, SL 20NS 3 HS DK+1 17069.22
368: Z. Rożniatowska - H. Bulanda, 6.5, SL 11EW 4 SN H7+1 4507.56
368: Z. Rożniatowska - H. Bulanda, 6.5, SL 12EW 4 CS DK= 13066.98
474: J. Sibik - J. Jabłoński, 3.0, SL 7EW 4 CE SK= 13082.06
474: J. Sibik - J. Jabłoński, 3.0, SL 8EW 3 NTE H3-1 5046.23
569: J. Ciesielczuk - M. Sokołowski, 13.0, SL 17EW 3 C xW HK-1 10057.54
569: J. Ciesielczuk - M. Sokołowski, 13.0, SL 18EW 2 S xN HK= 6700.02
672: A. Wszelaczyńska - J. Wszelaczyński, 0.0, 13NS 1 SE DQ+3 17036.80
672: A. Wszelaczyńska - J. Wszelaczyński, 0.0, 14NS 4 SE S7+2 48016.05
766: M. Sachs - E. Hamerski, 3.5, OP 1NS 3 NTN HQ-1 5068.86
766: M. Sachs - E. Hamerski, 3.5, OP 2NS 3 NTE H10= 40034.91
865: H. Gołębiowska - M. Barański, 2.5, SL 21NS 5 DS H4-1 1007.56
865: H. Gołębiowska - M. Barański, 2.5, SL 22NS 3 CE SA= 11043.40
964: R. Krupiński - W. Wnętrzak, 6.0, SL 25NS 5 H xS CK-3 50061.32
964: R. Krupiński - W. Wnętrzak, 6.0, SL 26NS 2 NTN SQ-1 10054.63
1057: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 23EW 4 SW C10+2 68079.24
1057: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 24EW 3 HE HJ= 14080.75
1173: J. Michalski - K. Kempa, 8.0, SL 5NS 4 SE D8-1 5086.78
1173: J. Michalski - K. Kempa, 8.0, SL 6NS 2 SS D7-2 10050.00
1271: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL 9EW 4 HN C4+1 45061.32
1271: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL 10EW 2 H xE DA-2 50046.23
1363: E. Król - K. Bero, 0.0, 3NS 3 DN CJ+1 13069.80
1363: E. Król - K. Bero, 0.0, 4NS 3 NTN HQ= 60071.69
 +/-
 WYNIK50.98
 MIEJSCE56