Turniej na maksy

Wtorek, 4 lipca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 61: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
164: R. Krupiński - W. Wnętrzak, 6.0, SL 5NS 2 SE CK+2 17056.60
164: R. Krupiński - W. Wnętrzak, 6.0, SL 6NS 3 CN DK-1 5068.86
268: Z. Rożniatowska - H. Bulanda, 6.5, SL 17EW 5 H xN C9-2 30099.98
268: Z. Rożniatowska - H. Bulanda, 6.5, SL 18EW 3 CE H4+2 15066.03
370: Z. Krzemiński - T. Szpak, 14.5, SL 21NS 6 DN HA-1 1007.56
370: Z. Krzemiński - T. Szpak, 14.5, SL 22NS 4 SS HA-2 10050.00
469: J. Ciesielczuk - M. Sokołowski, 13.0, SL 13EW 1 NTW HQ+2 15053.77
469: J. Ciesielczuk - M. Sokołowski, 13.0, SL 14EW 5 SE C3= 45054.72
574: J. Sibik - J. Jabłoński, 3.0, SL 9EW 4 HS H3+1 45061.32
574: J. Sibik - J. Jabłoński, 3.0, SL 10EW 3 NTS D10= 60036.80
657: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 19EW 2 HN CA+1 14070.75
657: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 20EW 4 HS C3-1 10083.63
772: A. Wszelaczyńska - J. Wszelaczyński, 0.0, 15NS 4 HW D2+1 45039.63
772: A. Wszelaczyńska - J. Wszelaczyński, 0.0, 16NS 4 CN D3= 13060.37
867: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 3NS 3 DN SQ= 11051.89
867: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 4NS 3 NTN HQ+2 66098.10
966: M. Sachs - E. Hamerski, 3.5, OP 23NS 4 SW HA+1 65059.43
966: M. Sachs - E. Hamerski, 3.5, OP 24NS 4 HE DJ-2 10081.71
1065: H. Gołębiowska - M. Barański, 2.5, SL 1NS 3 NTN HQ-1 5068.86
1065: H. Gołębiowska - M. Barański, 2.5, SL 2NS 3 NTW C3= 40034.91
1158: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 25EW 3 NTE HQ-1 1009.45
1158: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 26EW 3 NTN SQ-1 10045.37
1273: J. Michalski - K. Kempa, 8.0, SL 7NS 3 C xW C4+1 8700.02
1273: J. Michalski - K. Kempa, 8.0, SL 8NS 3 NTE SJ-2 10088.67
1371: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL 11EW 4 SN C7-2 10096.21
1371: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL 12EW 5 H xE SK-5 11000.02
 +/-
 WYNIK55.56
 MIEJSCE25