Turniej na maksy

Wtorek, 4 lipca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 64: R. Krupiński - W. Wnętrzak, 6.0, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
161: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 5EW 2 SE CK+2 17043.40
161: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 6EW 3 CN DK-1 5031.14
273: J. Michalski - K. Kempa, 8.0, SL 13NS 1 SE H7+2 14053.77
273: J. Michalski - K. Kempa, 8.0, SL 14NS 4 SE C10+2 48016.05
371: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL 17EW 4 HN SA-2 10092.44
371: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL 18EW 3 NTW SQ= 40086.78
467: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 11NS 4 SN H2-1 5017.94
467: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 12NS 3 H xE SA-3 50068.86
558: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 23EW 4 SE D10+1 65040.57
558: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 24EW 3 HE CJ= 14080.75
670: Z. Krzemiński - T. Szpak, 14.5, SL 1NS 3 NTN HQ-2 10033.02
670: Z. Krzemiński - T. Szpak, 14.5, SL 2NS 4 SW C3= 42012.28
759: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 19EW 4 SS DA= 42014.16
759: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 20EW 3 HS D9= 14052.88
874: J. Sibik - J. Jabłoński, 3.0, SL 15EW 4 SW D2-1 5032.08
874: J. Sibik - J. Jabłoński, 3.0, SL 16EW 4 DS SK-1 5070.75
960: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 25EW 5 H xS CK-3 50038.68
960: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 26EW 2 NTN SQ-1 10045.37
1072: A. Wszelaczyńska - J. Wszelaczyński, 0.0, 21NS 3 NTS S7+2 66079.24
1072: A. Wszelaczyńska - J. Wszelaczyński, 0.0, 22NS 4 SS HA-2 10050.00
1157: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 9NS 4 HN H8+2 48099.04
1157: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 10NS 3 NTS H10+2 66086.78
1269: J. Ciesielczuk - M. Sokołowski, 13.0, SL 3NS 2 DS SK+2 13069.80
1269: J. Ciesielczuk - M. Sokołowski, 13.0, SL 4NS 5 CS S3= 60071.69
1368: Z. Rożniatowska - H. Bulanda, 6.5, SL 7NS 5 C xE SA-1 20081.12
1368: Z. Rożniatowska - H. Bulanda, 6.5, SL 8NS 3 NTE SJ-2 10088.67
 +/-
 WYNIK56.05
 MIEJSCE21