Turniej na maksy

Wtorek, 4 lipca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 110: K. Galubiński - B. Kurasz, 3.5, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1115: E. Niewierowski - J. Kopras, 14.0, WP NS 4 SN C7= 42069.80
1115: E. Niewierowski - J. Kopras, 14.0, WP NS 3 NTN D7= 60078.29
1105: R. Ciesielski - J. Marczewski, 4.5, WP NS TD 40.00
1105: R. Ciesielski - J. Marczewski, 4.5, WP NS 3 NTN SQ-3 3008.33
2104: J. Lubczyński - J. Łaniewska, 7.0, WP NS 3 HN SA= 14055.66
2104: J. Lubczyński - J. Łaniewska, 7.0, WP NS 1 DE H4+4 15033.97
2112: B. Łukaszewska - Z. Banecki, 6.5, WP NS 5 DS S2= 60041.51
2112: B. Łukaszewska - Z. Banecki, 6.5, WP NS 3 SS HA-1 5062.26
5103: J. Stefanowski - J. Rodziewicz, 9.0, WP EW 3 DN CJ-1 5063.20
5103: J. Stefanowski - J. Rodziewicz, 9.0, WP EW 4 CS H3= 13061.32
5117: L. Gapińska - W. Kwiatkowski, 13.0, WP NS 2 NTW H5-1 10080.18
5117: L. Gapińska - W. Kwiatkowski, 13.0, WP NS 4 SE +1 45045.28
6102: M. Maćkowiak - W. Paternoga, 0.0, WP EW 3 NTN C4+2 46018.88
6102: M. Maćkowiak - W. Paternoga, 0.0, WP EW 2 HW DA-2 20060.37
6106: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP EW 3 HN CA= 14070.75
6106: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP EW 3 HS DK+1 17030.78
7101: A. Buchholz - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP NS 3 NTN HQ= 40095.27
7101: A. Buchholz - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP NS 5080.18
7116: T. Powęzka - M. Masłowski, 3.5, WP EW 7 DxS SK-5 140099.04
7116: T. Powęzka - M. Masłowski, 3.5, WP EW 2 DS SQ+2 13039.63
8113: H. Duszyński - S. Sytlak, 4.5, WP EW 4 SN CK= 6208.50
8113: H. Duszyński - S. Sytlak, 4.5, WP EW 3 NTE CJ-3 1503.79
10114: H. Nowacki - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP EW 4 SE D8= 42078.29
10114: H. Nowacki - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP EW 3 HE H6+1 17081.12
10118: J. Materniak - R. Sadowski, 4.0, WP EW 4 SW +1 65040.57
10118: J. Materniak - R. Sadowski, 4.0, WP EW 3 CS C2-1 5047.12
 +/-
 WYNIK53.62
 MIEJSCE39