Turniej na maksy

Wtorek, 4 lipca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 71: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
162: J. Skirło - M. Niedbach, 5.5, SL 13NS 3 NTE S8-1 10080.18
162: J. Skirło - M. Niedbach, 5.5, SL 14NS 4 SE C10= 42074.52
263: E. Król - K. Bero, 0.0, 15NS 4 D xS SK-3 80015.11
263: E. Król - K. Bero, 0.0, 16NS 3 H xE DK-4 110099.04
364: R. Krupiński - W. Wnętrzak, 6.0, SL 17NS 4 HN SA-2 1007.56
364: R. Krupiński - W. Wnętrzak, 6.0, SL 18NS 3 NTW SQ= 40013.22
465: H. Gołębiowska - M. Barański, 2.5, SL 19NS 2 SS DK+3 20071.69
465: H. Gołębiowska - M. Barański, 2.5, SL 20NS 3 HS D8-1 10016.37
566: M. Sachs - E. Hamerski, 3.5, OP 21NS 6 CN HA-1 1007.56
566: M. Sachs - E. Hamerski, 3.5, OP 22NS 4 HW S6-1 10080.18
667: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 23NS 4 SW HA+1 65059.43
667: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 24NS PASS 063.45
768: Z. Rożniatowska - H. Bulanda, 6.5, SL 25NS 4 SE HQ+1 65019.82
768: Z. Rożniatowska - H. Bulanda, 6.5, SL 26NS 3 NTN SQ-4 4002.78
869: J. Ciesielczuk - M. Sokołowski, 13.0, SL 1NS 3 NTN HQ-1 5068.86
869: J. Ciesielczuk - M. Sokołowski, 13.0, SL 2NS 2 SW H6+2 17049.06
957: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 3NS 3 DN SQ+1 13069.80
957: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 4NS 3 NTN HQ+1 63086.78
1058: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 5NS 2 SE CK+4 23034.91
1058: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 6NS 1 NTN H7+3 18098.10
1159: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 7NS 4 CE SA= 13017.94
1159: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 8NS 3 NTE SJ-1 5053.77
1260: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 9NS 4 HN C4+1 45038.68
1260: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 10NS 2 H xE DA-2 50053.77
1361: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 11NS 4 SN C7-2 1003.79
1361: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 12NS 5 H xE SK-5 110099.98
 +/-
 WYNIK49.48
 MIEJSCE66